lekarz Joanna Sójka-Kupny

Z całego serca polecam Panią doktor. Miła, kompetentna. Prowadziła moją ciążę w ostatnim czasie. Z racji mojego wieku i faktu że była to moja pierwsza ciąża miałam wiele obaw czy wszystko będzie dobrze. Pani doktor wszystko wyjaśniała, tłumaczyła i zlecała wszelkie badania by mieć pewność, że wsztstko jest ok. W marcu urodziłam naturalnie cudownego syna 🤗 polecam także szpital Bonifratrów w Katowicach - personel na najwyższym poziomie!!!

Sympatyczna, kompetentna, empatyczna, sprawia wrażenie osoby godnej zaufania. Mimo, że wizyta na NFZ to wszystko przebiegło wg najwyższych standardów, badanie, usg, skierowanie na inne badania. Pani doktor kilka razy pytała czy mam jakieś pytania, poświęciła czas na wyjaśnienia i rozwianie wątpliwości. Cała wizyta przebiegła w miłej, niekrępującej atmosferze. Bardzo, bardzo polecam!

Prowadziłam u Pani Doktor swoją pierwszą ciążę. Czułam się bezpiecznie, na każdej wizycie Pani Doktor wykonywała usg i badanie, wyczerpująco odpowiadała na wszystkie pytania, zawsze wszystko dokładnie tłumaczyła. W razie problemów zawsze pod telefonem. Rewelacyjny lekarz i bardzo uprzejmy człowiek, jeśli zdecydujemy się na kolejne dziecko nie wyobrażam sobie lepszego lekarza prowadzącego.

Pani Doktor prowadziła mi 2 ciąże. Zawsze wysłuchała, zbadała, odpowiedziała na pytania. Bardzo polecam!

NAJLEPSZA! Naprawdę z czystym sumieniem mogę powiedzieć ze to najlepsza Pani Doktor u jakiej kiedykolwiek byłam, nie licząc tylko lekarzy ginekologów. Wszystko tłumaczy dokładnie, nie bagatelizuje, jest zaangażowana zainteresowana, ma ogromną widzę i empatię do pacjenta. Rewelacyjna Pani Doktor!

Dla mnie ona nie ma żadnych kompetencji jako lekarz i ginekolog, i nie polecam chyba że komuś zależy tylko na odklepaniu wizyty i l4 No to może do niej iść bo chętnie daje , ale jeżeli zależy Ci aby twoja ciąża przebiegała prawidłowo i odpowiedzi na nurtujące cię pytania bądź obawy No to nie licz że ta lekarz ci pomoże bądź okaże ci zainteresowanie.

Byłam na wizycie kontrolnej u Pani Sójki. Wszystko poszło szybko i sprawnie, bez zbędnych niedogodności :)

Trafiłam do Pani doktor kilka lat temu po pozytywnych opiniach ze strony ranking lekarzy oraz dlatego, ze przyjmowała w przychodni do której wcześniej chodziłam. Do Pani doktor zgłosiłam się z problemami nadmiernego owłosienia, krótkimi cyklami oraz wypadającymi włosami. Na początku dostałam zestaw 4 albo 5 badań. Wydawało się, że Pani doktor jest zaangażowana i pomocna. Niestety rozczarowanie przyszło na drugiej wizycie kiedy to badania zostały potraktowane jako "spełniony obowiązek". Pani doktor nie szukała dalszej przyczyny problemów tylko poszła na łatwiznę dając tabletki antykoncepcyjne (które nie były dobrze dobrane, nie byłam przeciwnikiem tabl.) zamiast wykonać kolejne badania (w ramach NFZ lub zasugerować prywatne jeżeli fundusz czegoś nie obejmuje). Testosteron miałam "lekko" przekroczony.Po rezygnacji z dalszych konsultacji (szkoda mojego czasu) wykonałam m.in. badanie DHT (prywatnie) i szereg innych badań od innego ginekologa. DHT podwyższone o ponad 100% oraz inne badania w tym SHBG, DHEA i DHEA-S (dwa ost. mocno ponad normę). Kortyzol również ponad normę. Zdecydowanie, nie polecam Pani doktor ponieważ nie szuka przyczyny problemów, nie czuć chęci pomocy i zaangażowania. Na szczęście trafiłam później na dużo bardziej profesjonalnego lekarza.

Wspaniała Pani doktor ! Prowadziła moja ciąże i byłam bardzo zadowolona! Badania przeprowadzone dokładnie i delikatnie. Niestety nie wiem gdzie teraz przyjmuje :(

Wspaniała Pani doktor ! Prowadziła moja ciąże i byłam bardzo zadowolona!

Gorąco polecam panią doktor! Przesympatyczna i bardzo kompetentna osoba, która odpowie na każde pytanie, poświęci czas i rozwieje wszelkie wątpliwości. Choć moja ciąża przebiegała prawidłowo, pani doktor przeprowadzała za każdym razem bardzo dokładne usg oraz zlecała wszystkie możliwe badania.