lekarz Joanna Sołtyslekarz Joanna Sołtys - zdjęcie profilowe

lekarz Joanna Sołtys

Dermatolog

Doktor Joanna Sołtys ukończyła studia na I Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie (Uniwersytet Medyczny) w 1989r.
Po odbyciu staży ...

Po odbyciu staży specjalizacyjnych w Klinice Dermatologii Akademii Medycznej w Warszawie uzyskała tytuł lekarza dermatologa-wenerologa w 1993r.
Od tego czasu pracowała w Przychodni Specjalistycznej przy ul. Szajnochy w Warszawie oraz w prywatnej Przychodni w Nowym Dworze Mazowieckim.

Przez trzy lata była koordynatorem zespołu lekarskiego dermatologii w CM Medicove...

Godna polecenia lekarka. Bardzo sympatyczna, uprzejma i życzliwa, zainteresowana pacjentem. Nie żałuje czasu, nie spieszy się jak niektórzy lekarze, by przyjąć już kolejnego pacjenta. Uważnie słucha i ze spokojem tłumaczy diagnozę. W moim przypadku (byłam z kilkumiesięcznym dzieckiem) lekarka nie miała problemów z diagnozą. Widać, że lubi swoją pracę i nie zbywa pacjentów, ze spokojem odpowiada na liczne pytania. Polecam!

Zbyt często nie potrzeba odwiedzać Pani Doktor, ponieważ na pierwszej wizycie już mamy dobrą diagnozę i odpowiednie leki, potem tylko wizyta kontrolna :) Ze swoim atopowym zapaleniem skóry bylem u kilku lekarzy, aż trafiłem do p.Joanny - lek + krem załatwiły temat, zapalenie nie powraca, trzeba tylko dbać o skórę, aby podtrzymywać efekty leczenia. Dla Pani Joanny skala do '5' jest za mała, dałbym same szóstki :)

Zdecydowanie polecam p. dr Joannę Sołtys! Do pani doktor trafiłam po miesiącu tułania się po innych dermatologach. Żaden mi nie pomógł, bo nie potrafił określić co mi jest. Panią Joannę poleciła mi kosmetyczka i był to strzał w 10. Pani doktor od razu postawiła właściwą diagnozę, przepisała odpowiednie leki. Po 2 dniach po moim problemie (jak się okazało uczuleniu, a nie trądziku różowatym) nie było śladu. Pani doktor jest nie tylko kompetentna, ale także bardzo miła. Poświęciła mi sporo czasu, doradziła jakich kremów powinnam używać, jak dbać o cerę. Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam innym!
Joanna T

WSPANIAŁA, PROFESJONALNA DERMATOLOG, BARDZO KOMPETENTNA, POMOGŁA NAM W BARDZO TRUDNYM PRZYPADKU, GDY KILKU INNYCH LEKARZY KOMPLETNIE ZAWIODŁO! KONKRETNA, SKRUPULATNA, OGROMNA I AKTUALNA WIEDZA, POLECAM Z RĘKĄ NA SERCU KAŻDEMU, SZCZEGÓLNIE TRUDNE PRZYPADKI, JUŻ KILKA OSÓB Z RODZINY I ZNAJOMYCH JEST BARDZO ZADOWOLONYCH Z PANI DOKTOR!

Leczę sie u niej od lat,gdyż mam przewlekłą dolegliwość dermatologiczną,zawsze jestem zadowolona z efektów leczenia.Polecam ją moim znajomym,którzy także zawsze są zadowoleni.Profesjonalna,przemiła i godna polecenia.

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Warszawa"?

Maciej Krajewski

Dermatolog estetyczny