lekarz Joanna Stec

Dermatolog

Bardo dobry lekarz, specjalista Pani Stec jet niezwykle miała i zna się na tym co orbi a co najwalniejsze wyleczyła mnie z mojego trądziku szybko i skutecznie polecam

cóż, nie jestem w pełni zadowolona z leczenia trądziku u p. Stec. Byłam u niej dwa lata temu, w pewnym stopniu pomogła mi, przepisała antybiotyk po którym trądzik zniknął.. na 2 lata.. byłam u niej niedawno z myślą, że pomoże mi po raz drugi, jednak p.Stec wyprosiła mnie ze swojego gabinetu, mówiąc, że nie leczy już trądziku bo jej się to nie opłaca i nie ma z czego opłacić rachunków.. zawiodłam się, oczekiwałam pomocy jak to od lekarza, a zostałam zwyczajnie kopnięta w dupę..

to bardzo dobry fachowiec ,ma bardzo dobre podejście do pacjęta malo juz jest takich lekarzy...

polecam tego lekarza,,wiele lat zmagalam sie z tradzikiem rozowatym po leczeniu u Pani doktor sa efekty pozytywne naprawde lekarz godny zaufania

super babka pomogla w 100% i to po jednej wizycie naprawde polecam:)

super babka pomogla w 100% i to po jednej wizycie naprawde polecam:)

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Piotrków Trybunalski"?

Piotrkowska 48 (Dermed)
90-265 Łódź