lek. med. Joanna Streblek. med. Joanna Streb - zdjęcie profilowe

lek. med. Joanna Streb

Onkolog, Lekarz rodzinny

Leczyłam się u Pani doktor w SCM clinic. Śmiało mogę powiedzieć, że miałam ogromne szczęście, trafiając do tak kompetentnego lekarza w tak trudnej chorobie. Dzięki jej wsparciu i zaangażowaniu udało mi się wyjść na prostą i wrócić do zdrowia. Teraz jestem pod stałą kontrolą Pani doktor i mam do niej pełne zaufanie.

Wspaniały lekarz i człowiek. Pani doktor leczyła moją mamę w SCM clinic. Ogromne słowa uznania dla jej zaangażowania i wsparcia, którego nam udzieliła w czasie choroby mamy. Co szczególnie mi się podobało to jej konkretność, zawsze mówiła nam, na jakim etapie jest choroba, jakie są rokowania, dzięki czemu wiedziałyśmy na czym stoimy. Szczęśliwie co najgorsze za nami i mama powoli wraca do zdrowia i formy. Nie udałoby się to bez Pani doktor.

Doktor Streb to bardzo dobry onkolog. Leczę się u niej w SCM clinic. Pani doktor nie tylko świetnie prowadzi moje leczenie, ale dodatkowo otrzymałam od niej ogromne wsparcie. Terapia przynosi poprawę zdrowia, dlatego jestem pełna optymizmu.

Jestem pod opieką Pani doktor w SCM clinic. Wszystkim życzę takiego lekarza. Zawsze po wizycie wychodzę uspokojona. Ważne jest również to , że jest bardzo konkretna i ma jasny plan leczenia. Przy niej jestem dobrej myśli.

Miałam przyjemność być na wizycie u Pani doktor w SCM clinic. Jestem bardzo zadowolona, nie tylko trafnie mnie zdiagnozowała, ale również okazała dużo życzliwości i empatii. Fantastyczny lekarz!