lek. dent. Joanna Suchylek. dent. Joanna Suchy - zdjęcie profilowe

lek. dent. Joanna Suchy

Ortodonta

W roku 1988 uzyskałam Dyplom Lekarza Dentysty kończąc studia na Wydziale Stomatologii Akademii Medycznej w Poznaniu. W 1992 roku uzyskałam 1 stopień specjalizacji z zakresu stomatologii ogólnej, natomiast w 1995 r 2 stopień specjalizacji z zakresu ortodoncji-ortopedii szczękowej.

Od 1988 roku pracowałam w ZOZ Świebodzin w Poradni Stomatologicznej. Od 1993 roku w Poradni Profilaktyki Ortodontycznej i Ortodoncji w Świebodzinie. Od 1989 r prowadzę Prywatny Gabinet Stomatologiczny w Świebodzinie, gdzie od 1995 roku zajmuję się wysokospecjalistycznym leczeniem ortodontycznym. Od 1996 roku pracuję również na terenie Zielonej Góry ( do 2008 r Centrum Medyczne ALDEMED) od 09.2008 roku Gabinet Stomatologiczny ul.Podgórna 20/1.

Każdego roku uczestniczę w wielu szkoleniach praktycznych i teoretycznych prowadzonych przez najlepszych specjalistów z całego świata. Stosuję nowoczesne metody diagnostyczne i lecznicze. Pracuję na materiałach najbardziej uznanych,renomowanych i sprawdzonych firm (Dentaurum,GAC,ORMCO,3M i inne).

Nawet trudno tą Panią nazwać lekarzem, a jedna gwiazdka, to zdecydowanie za dużo. Nie tylko nie zostałam wyleczona, ale Pani "doktor" nawet nie ściągnęła mi aparatu, który sama mi założyła. Nadto jak poprosiłam o kopię mojej dokumentacji medycznej i zdjęć, które wykonała mi przed założeniem aparatu, to dowiedziałam się, że jej na lotnisku ukradli laptopa w którym miała zdjęcia moich zębów i twarzy. SZOK!!!! Wydałam 8 tysięcy i zostałam na lodzie szukając ortodonty, który pozbawi mnie tej kupy złomu z jamy ustnej od Pani Raczyńskiej. Totalny brak profesjonalizmu, empatii i poczucia przyzwoitości.

Pani Doktor ma świetne podejście do pacjentów, widać, że lubi swoją pracę. Noszę aparat rok, efekty już są super i jestem pewna że na końcu leczenia wszystko będzie idealnie :) Pozdrawiam

Jestem bardzo zadowolona z pracy wykonanej przez doktor Joannę. Jest bardzo miła, sympatyczna , a przy tym bardzo kompetentna. Serdecznie polecam :)

Pani Joanna od samego wejścia łapie świetny kontakt z pacjentem co dla mnie, osoby która boi się jakiejkolwiek ingerencji w jamie ustnej jest niesamowicie ważne oprócz tego doktor Suchy jest bardzo dobrym fachowcem, i w końcu nie muszę wstydzić się mojego uśmiechu :)

Pani doktor zaczarowała mnie i moje zęby. Tak samo miła jak i kompetentna. Cztery lata od zdjęcia aparatu, uśmiech dalej jak z reklamy. Każda wizyta kontrolna to przyjemność! Polecam całym sercem !

Zrobić z moich zębów uśmiech wart okładki to była ogromna sztuka. Polacam gorąco, jeżeli cenicie sobie profesjonalizm, punktualność i komunikację z Waszym lekarzem. Pani doktor spełnia wszystkie kryteria i czyni cuda.

Współpraca z Panią doktor to czysta przyjemność. Podczas wizyty panuje miła atmosfera, nie ma wciskania kitu i namawiania na aparat- odesłała mnie ze swojego gabinetu, żebym przemyślał sobie założenie, bo nie mam dużej wady. Pełen profesjonalizm. Polecam :)

Świetny doktor. co prawda trochę kasy zapłaciłem ale tak czy siak zęby mi wyprostowała jak trzeba. Polecała mi jakieś kolorowe gumki na aparat, nie których to kręci nie których nie, ale przynajmniej było miło. Ładny gabinet, nie czułem się z nim jak w szpitalu. A propos ustalenia terminu spotkania czasami bywało ciężko ale takie czasy, ludzie są zalatani. Ogólnie polecam!

Z Panią Doktor miałem już do czynienia kilka razy w czasie mojego leczenia i zawsze byłem bardzo zadowolony - z atmosfery panującej w gabinecie, z profesjonalnego podejścia, jakie prezentowała względem mnie oraz przede wszystkim z powodu pełnej opieki, jaką otrzymywałem w niełatwych chwilach. Ja osobiście darzę doktor Suchy wielkim szacunkiem i każdemu znajomemu, który poszukuje pomocy ortodontycznej polecam z czystym sercem!

Pani doktor zawsze uśmiechnięta i skora do wytłumaczenia pacjentowi swojej diagnozy