lek. dent. Joanna Suchylek. dent. Joanna Suchy - zdjęcie profilowe

lek. dent. Joanna Suchy

Ortodonta

W roku 1988 uzyskałam Dyplom Lekarza Dentysty kończąc studia na Wydziale Stomatologii Akademii Medycznej w Poznaniu. W 1992 roku uzyskałam 1 stopień specjalizacji z zakresu stomatologii ogólnej, natomiast w 1995 r 2 stopień specjalizacji z zakresu ortodoncji-ortopedii szczękowej.

Od 1988 roku pracowałam w ZOZ Świebodzin w Poradni Stomatologicznej. Od 1993 roku w Poradni Profilaktyki Ortodontycznej i Ortodoncji w Świebodzinie. Od 1989 r prowadzę Prywatny Gabinet Stomatologiczny w Świebodzi...

Pani Doktor ma świetne podejście do pacjentów, widać, że lubi swoją pracę. Noszę aparat rok, efekty już są super i jestem pewna że na końcu leczenia wszystko będzie idealnie :) Pozdrawiam

Jestem bardzo zadowolona z pracy wykonanej przez doktor Joannę. Jest bardzo miła, sympatyczna , a przy tym bardzo kompetentna. Serdecznie polecam :)

Pani Joanna od samego wejścia łapie świetny kontakt z pacjentem co dla mnie, osoby która boi się jakiejkolwiek ingerencji w jamie ustnej jest niesamowicie ważne oprócz tego doktor Suchy jest bardzo dobrym fachowcem, i w końcu nie muszę wstydzić się mojego uśmiechu :)

Pani doktor zaczarowała mnie i moje zęby. Tak samo miła jak i kompetentna. Cztery lata od zdjęcia aparatu, uśmiech dalej jak z reklamy. Każda wizyta kontrolna to przyjemność! Polecam całym sercem !

Zrobić z moich zębów uśmiech wart okładki to była ogromna sztuka. Polacam gorąco, jeżeli cenicie sobie profesjonalizm, punktualność i komunikację z Waszym lekarzem. Pani doktor spełnia wszystkie kryteria i czyni cuda.

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Zielona Góra"?

Kosynierów 8a
Zielona Góra

Poradnia Zdrowia Psychicznego z Psychiatrycznym Oddziałem Dziennym " INTEGRACJA " s.c. Mirosława Lesiecka, Izabella Zarzycka, Jan Grzebyk
II Armii 30/40
65-001 Zielona Góra