dr n. med. Joanna Sułowiczdr n. med. Joanna Sułowicz - zdjęcie profilowe

dr n. med. Joanna Sułowicz

Dermatolog, Medycyna estetyczna, Wenerolog

W 2004 roku ukończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od 2005 roku pracuje jako asystent w Klinice i Katedrze Dermatologii w Krakowie gdzie oprócz leczenia pacjentów prowadzi także działalnością naukową oraz zajęcia dydaktyczne ze studentami polskimi i zagranicznymi.
Jest autorką licznych prac naukowych.

W 2012 roku ukończyła specjalizację z zakresu dermatologii i wenerologii oraz uzyskała tytuł doktora nauk medycznych. Jest absolwentką Podypl...

U Pani Sułowicz byłam kilkakrotnie w SCM estetic na zabiegach z medycyny estetycznej. Oceniam ją bardzo pozytywnie. Fachowa, potrafi doradzić i merytorycznie ocenić, który zabieg będzie najskuteczniejszy. Zawsze byłam zadowolona z efektów.

Po mojej wizycie u doktor Sułowicz w SCM estetic Wola Justowska mogę wystawić w pełni zasłużony pozytywny komentarz. Lekarka bez pośpiechu przeprowadziła ze mną szczegółowy wywiad, a badania były bardzo dokładne z omówieniem każdego aspektu mojego problemu. Dziękuje za pomoc.

U Pani doktor Sułowicz leczyłam trądzik w SCM estetic. W moim przypadku jej terapia zadziałała ekspresowo, szybko zdiagnozowała, w czym tkwi problem. Sama lekarka jest bardzo pozytywna, przyjemnie się z nią rozmawia, chętnie odpowiada na pytania.

Zaangażowany, wnikliwy i co najważniejsze bardzo skuteczny lekarz. Dużą poprawę stanu skóry było widać już parę dni po wprowadzeniu terapii. W efekcie udało mi się wyleczyć moje zmiany skórne i co najważniejsze problem nie wrócił.

U Pani doktor usuwałam laserowo w SCM estetic dwa dość duże pieprzyki z twarzy. Moje wrażenia są bardzo pozytywne . Zanim Pani doktor zabrała się do usuwania pieprzyków, bardzo dokładnie je przebadała i zrobiła ze mną wywiad. W trakcie zabiegu była bardzo delikatna i uważna. Co mi się też spodobało, dba o komfort pacjenta, stara się rozluźnić atmosferę, uśmiecha się i mówi co w danym momencie wykonuje. Jednym słowem pełna profeska. Super.

Bardzo dobry specjalista. Potrafi konkretnie ocenić sytuację i doradzić. Zabiegi które wybrała mi Pani doktor na wizycie w SCM estetic , przyniosły oczekiwane rezultaty. Chętnie do niej wrócę, dlatego śmiało polecam.

Bardzo cenię sobie takich lekarzy, których można opisać dwoma słowami ,profesjonalny i pozytywnie nastawiony do pacjenta. Taka jest właśnie Pani doktor, do której przyszłam z niemałym problemem. Do sprawy podeszła z ogromną empatią i udzieliła mi natychmiastowej pomocy. Mam nadzieję, że nie będę musiała do niej wracać, ale polecam każdemu kto potrzebuje lekarza.

Świetny fachowiec. Trafiłam na Panią doktor w SCM estetic. Moja skóra zdecydowanie nie lubi słońca. Pomimo tego, że zawsze stosowałam kremy z filtrem i badałam hormony, to z roku na rok mój problem pogłębiał się. Przebarwienia były okropne Malowałam się nawet na wycieczkę w góry, bo to po prostu brzydko wyglądało. Pani doktor zastosowała u mnie odpowiednie leczenie i proszę, jest już dużo lepiej. Myślę, że jeszcze jedno powtórzenie i będzie cudownie.

Moja ulubiona lekarka. Polecam Panią doktor za jej fachowość, ale i za to, że jest bardzo sympatyczna. Pomogła mi wyleczyć trądzik i blizny po nim. Chodzę do niej do SCM estetic regularnie.

Jeśli ktoś szuka lekarza medycyny estetycznej, który ma go ładnie i mądrze odmładzać bardzo polecam dr Joannę Sułowicz z SCM estetic. Ja jestem po 40-stce i nie było jeszcze tragedii, ale moja skóra mocno opadła i okolica oczu stała się bardzo zmęczona. Nie wyglądałam dobrze. Pani doktor zrobiła mi serię odświeżających zabiegów laserem frakcyjnym plus wolumetrię ellanse. Skóra ma teraz ładny koloryt i wyraźnie się uniosła. Planuję teraz jeszcze endolifting fotona 4d dla uzupełnienia efektów, a potem mezoterapię, która odżywi skórę. Wyglądam wyraźnie młodziej, ale nie sztucznie i o to mi chodziło.