lekarz Joanna Świerczyna

Neurolog

2,4
2,4
1,8

Pani DR arogancka, nieuprzejma i traktuje pacjenta jak coś co przylepiło się do podeszwy buta, okropność

Pani doktor w ogóle nie przejmuje się pacjentem.Tak naprawdę zastanawiam się po co w ogóle taki lekarz. Przy dolegliwościach związanych z bólami głowy nawet nie raczy zmierzyć ciśnienia. Przepisuje tylko i wyłączenie leki przeciwbólowe, nie stawia diagnozy.W konsekwencji powoduje to szukanie pomocy u innego lekarza oczywiście prywatnie pomimo, że wcześniej czekało się na wizytę u Pani doktor. Przy zespole bólowym kręgosłupa takim, że człowiek nie wie jak się nazywa - z bólu - nawet nie zapyta czy potrzebne jest zwolnienie z pracy. Nieuprzejma, traktująca pacjenta jak intruza. Mnie osobiście nie pomogła, spowodowała, ze musiałem skorzystać z pomocy innego specjalisty, więcej do niej nie pójdę pomimo, że mam kartę lux-med.

Pani doktor bardzo mi pomogła. Definitywnie najlepszy specjalista neurologiczny w regionie. Polecam wszystkim.

Podejscie do pacjenta żałosne, ważniejsza rozmowa przez komurke ze znajomą. Zero diagnozy. Nie polecam.

Nie słyszałem żeby komuś pomogła. Mnie mocno zaszkodziła. Przy chorobie kręgosłupa truła mnie farmakologicznie, absolutnie negując działania kręgarza(y). Chwalą ją jedynie osoby, dla których nie ma już ratunku.