dr n. med. Joanna Szajnar

Ortodonta, Stomatolog

Trudno spotkać lekarzy o tak ogromnej wiedzy, kompetencjach i poświęceniu dla pacjenta. Pani dr Joanna Szajnar to osobowość w gabinecie i poza nim. Wielka kultura, wiedza i skromność mogą zaszokować wielu. Udzielona pomoc jest w wydaniu Pani Doktor najwyższej próby.

Pani doktor leczy ludzi z pasją. Jest kompetentna i stara się jasno wytłumaczyć pacjentowi konsekwencje wyborów. Wizyty w tym gabinecie są przyjemnością pomimo, ze dotyczą leczenia zębów, a wiadomo prawie każdy boi się dentysty. Dwa dni temu zdjęłam aparat. Mam teraz piękne, proste zęby i jestem szczęśliwa. Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia to szkoda marnować na to czas. Proponuje podjąć decyzję i mieć śliczny uśmiech z pomocą Pań pracujących w tym gabinecie. Polecam

Gabinet godny polecenia. 100% satysfakcji. Przemiła obsługa, sprawy wyłożone jasno i konkretnie, bez zbędnego ściemniania. Pani Asia jest profesjonalistką w każdym calu. Zna się nie tylko na zębach, ale też wie, jak należy postępować z pacjentami. Widać,że kocha swoją pracę. Polecam.

Polecam tego specjalistę bo na 100% zna się na prostowaniu zębów. Moje już zaczynają się czuć dobrze :) Miałam złe doświadczenia z wcześniejszym ortodontą, przede wszystkim okropny ból głowy, który teraz praktycznie nie wystepuje.

Bardzo miła pani doktor. Pewna w swojej pracy. Dużo tłumaczy (może nawet za dużo) i otwarcie przedstawia możliwe rozwiązania (mówiąc o cenie). Wygląda na to, że jest bardzo na bieżąco z osiągnięciami światowej ortodoncji, a rozwiązania te stosuje w praktyce. U mnie z rewelacyjnym powodzeniem! Polecam.