lekarz Joanna Szczepańska

Internista

Wielkie poszanowanie dla tego lekarza mam ja. moja Rodzina i moi znajomi którzy korzystali z porad i leczenia w LUXMED! Bardzo brak porady, diagnoz i trybu leczenia Pani Szczepańskiej ale w poszukiwania Jej, obecnego miejsca przyjmowania chorych na terenie Warszawy, nie dało rezultatu, żal. O Jej atutach świadczą same 5- gwiazdki w poszczególnych elementach oceny.

Ten lekarz na prawdę chce, potrafi i pomaga. Mnie pomógł w sprawie, z którą nie poradził sobie specjalista gastrolog (dr n. med.), ale nie tylko w tej. Szkoda, że zmienił przychodnię, nie mogę go teraz nigdzie znaleźć. Naprawdę gorąco polecam.

Być może dr Szczepańska uratowała mi życie. Nawet przesadzam, to niewiele - z pewnością uchroniła mnie przed bardzo poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi, cierpieniami i strachem. Jak? Kompetencją i starannością w badaniu. Przez wiele lat leczyłem się u wielu lekarzy na dolegliwości gastryczne. Szybko przepisywali coraz to inne leki na zgagę i niestrawność i tyle. P. Szczepańska, do której trafiłem przypadkiem, przede wszystkim uważnie mnie wysłuchała (!!!), a potem starannie (!!!) zbadała. Okazało się, że konowały, u których poprzednio bywałem, nie rozpoznały klasycznych objawów kamicy żółciowej. A kamienie wielkości połowy piłki pingpongowej właśnie przebijały się przez ścianki pęcherzyka, zagrażając zapaleniem otrzewnej. W ciągu 3 dni po wizycie byłem operowany. P. Szczepańska nie tylko spowodowała błyskawiczne wykonanie u mnie potrzebnych badań (jeszcze tego samego dnia) i natychmiastową konsultację chirurga. Wystawiła mi też zaświadczenie, żeby w razie wystąpienia zap. otrzewnej w ciągu najbliższej doby, kiedy nie będę jeszcze w szpitalu, załoga wezwanej karetki pogotowia nie próbowała zlekceważyć tematu. Niezwykłe zaangażowanie, wysoka kompetencja - odniosłem wrażenie, że p. Szczepańska jest żywcem przeniesiona z jakiegoś amerykańskiego serialu o lekarzach...

bez zachwytów, może jestem za bardzo wymagający, ale nie można też powiedzieć złego słowa o pani doktor spodziewam sie więcej po lakarzu, ale to chyba i tak najlepszy jakiego spotkałem na swojej krótkiej drodze leczenia

Bardzo miła, kompetentna, godna polecenia pani doktor ciesze się ze akurat na nią trafiłam polecam

Wciąż poszukujesz "Internista Warszawa"?

Przychodnia Lekarska
Płocka 49