lekarz Joanna Szczepańska

Zero pomocy współpracuje z PZU zbiera kasę za teleprady a pomocy żadnej gardło boli przełykać nie mogę mam biały nalot a pani wysyłanie na testy w nocy gdzie ją jeść nie mogę i nic przełknąć nie życzę nikomu takiego lekarza myślałam że dostaje pomoc a nie ma durne testy i ponowny kontakt zero zrozumienia i brak empatii i niee polecam tego lekarza!!! Najważniejsze w chorobie jest to by pacjent nie cierpiał pani doktor ukoic ból człowiekowi !!!!!

Czekałem do 2 w nocy na wizytę z Panią. Zwijając się z bólu po zakarzeniu giardią w końcu otrzymałem telefon... niestety nie pomoc. Nie dostałem żadnych leków ani doraźnych ani leczniczych. Żadnych antybiotyków niczego. Tylko polecenie mi pójścia na dyżur. Poprzedni internista przy podobnej sytuacji z tą samą chorobą pół roku temu, wypisał mi wszystkie potrzebne leki przez telefon. Te dające ulgę i te lecznicze. Podziałało. Tutaj natomiast zostałem sam z rozsadzającym bólem jelit.

Pani doktor jest cudownym lekarzem. Jest uważna i rozumiejąca. Szuka przyczyny, ma koncepcję na diagnozę/leczenie. Kieruje na odpowiednie badania. Bardzo empatyczna, zawsze czuję się po ludzku zrozumiana, zaopiekowana. Po prostu dobry człowiek. Zawsze wychodzę od Pani doktor w lepszej kondycji niż przyszłam. Przywraca wiarę w ludzi i lekarzy. I daje nadzieję na zdrowie. Jestem Jej za to bardzo wdzięczna!

Pani doktor na pewno konkretna i skoncentrowana, stara się znaleźć przyczynę problemu i zleca badania. Jeśli potrzeba poświęca też więcej czasu niż przepisowe 15 minut. Na pewno w większości przypadków okaże się dobrym wyborem. U mnie niestety część zgłaszanych objawów "nie pasowała" pani doktor do diagnozy, więc skwitowała je krótkim "niemożliwe, co pan mówi" i zignorowała je w dalszych poszukiwaniach choroby. Tak więc jeśli przypadek jest niestandardowy, raczej nie liczcie na wyjście poza schemat i znalezienie rozwiązania.

Wielkie poszanowanie dla tego lekarza mam ja. moja Rodzina i moi znajomi którzy korzystali z porad i leczenia w LUXMED! Bardzo brak porady, diagnoz i trybu leczenia Pani Szczepańskiej ale w poszukiwania Jej, obecnego miejsca przyjmowania chorych na terenie Warszawy, nie dało rezultatu, żal. O Jej atutach świadczą same 5- gwiazdki w poszczególnych elementach oceny.

Ten lekarz na prawdę chce, potrafi i pomaga. Mnie pomógł w sprawie, z którą nie poradził sobie specjalista gastrolog (dr n. med.), ale nie tylko w tej. Szkoda, że zmienił przychodnię, nie mogę go teraz nigdzie znaleźć. Naprawdę gorąco polecam.

Być może dr Szczepańska uratowała mi życie. Nawet przesadzam, to niewiele - z pewnością uchroniła mnie przed bardzo poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi, cierpieniami i strachem. Jak? Kompetencją i starannością w badaniu. Przez wiele lat leczyłem się u wielu lekarzy na dolegliwości gastryczne. Szybko przepisywali coraz to inne leki na zgagę i niestrawność i tyle. P. Szczepańska, do której trafiłem przypadkiem, przede wszystkim uważnie mnie wysłuchała (!!!), a potem starannie (!!!) zbadała. Okazało się, że konowały, u których poprzednio bywałem, nie rozpoznały klasycznych objawów kamicy żółciowej. A kamienie wielkości połowy piłki pingpongowej właśnie przebijały się przez ścianki pęcherzyka, zagrażając zapaleniem otrzewnej. W ciągu 3 dni po wizycie byłem operowany. P. Szczepańska nie tylko spowodowała błyskawiczne wykonanie u mnie potrzebnych badań (jeszcze tego samego dnia) i natychmiastową konsultację chirurga. Wystawiła mi też zaświadczenie, żeby w razie wystąpienia zap. otrzewnej w ciągu najbliższej doby, kiedy nie będę jeszcze w szpitalu, załoga wezwanej karetki pogotowia nie próbowała zlekceważyć tematu. Niezwykłe zaangażowanie, wysoka kompetencja - odniosłem wrażenie, że p. Szczepańska jest żywcem przeniesiona z jakiegoś amerykańskiego serialu o lekarzach...

bez zachwytów, może jestem za bardzo wymagający, ale nie można też powiedzieć złego słowa o pani doktor spodziewam sie więcej po lakarzu, ale to chyba i tak najlepszy jakiego spotkałem na swojej krótkiej drodze leczenia

Bardzo miła, kompetentna, godna polecenia pani doktor ciesze się ze akurat na nią trafiłam polecam

Rewelacyjny lekarz. Miły, kompetentny, z poczuciem humoru. Pyta o zdanie, dokładnie tłumaczy przyczyny, skutki, działania niepożądane :)) Do tego niesamowite podejście do pacjenta - zawsze badanie (ciśnienie, osłuchanie). Przez kilka miesięcy chodziłam od lekarza do lekarza, dopiero Pani Szczepańska zleciła badania, co pozwoliło wykryć chorobę!