lekarz Joanna Szefke

Neurolog

Zaangażowana i oddana pacjentom, którym poświęca dużo czasu i uwagi, co w dzisiejszych czasach jest wyjątkowe! Wnikliwie prowadzi diagnostykę w oparciu o badania i wywiad, przed rozpoczęciem procesu leczenia. Cierpliwie wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Otwarta i przyjazna w relacjach. Szczerze polecam - wspaniały lekarz!

Pani doktor godna polecenia, bardzo miła, cierpliwa, z poczuciem humoru, z kompetencjami.., skieruje na wszystkie możliwe badania, aby dowiedzieć się dokładnie co jest powodem choroby. Nie lekceważy, słucha, odpowiada rzetelnie na zadane pytania.

W końcu trafiłam na lekarza, który zrozumiał moje cierpienie. To chyba pierwszy krok, pierwszy etap, przez wielu lekarzy jakby pomijany - ZROZUMIEĆ o co chodzi, wgłębić się i spróbować poukładać niełatwą układankę... to chyba jest miara człowieka i lekarza - nie zbywać nietypowych przypadków. Pani Doktor - życzę sukcesu nam obu.

Pełen profesjonalizm, bardzo dobry kontakt z klientem, duże zaangażowanie w obraz choroby, jasne tłumaczenie, wzbudza zaufanie. Jestem bardzo zadowolony z wizyt u Pani doktor.

Jestem bardzo zadowolony z wizyt u Pani doktor.

Pani doktor jest wspaniała, bardzo miła i kompetentna, bardzo bym chciała się u Pani doktor leczyć

Wciąż poszukujesz "Neurolog Bydgoszcz"?

Epoka
Aliantów
Żnin
Dom Sue Ryder Poradnia Psychogeriatryczna
Roentgena 3
None
Kormoranów 128/23
Bydgoszcz
Laboratorium Analiz Lekarskich "ALCO"
Wojska Polskiego 46
Dom Sue Ryder Poradnia Psychogeriatryczna