lekarz Joanna Szkolnicka

Lekarz rodzinny

Życzliwa, mądra i ciepła osoba. Cierpliwa, pełna empatii, potrafi wysłuchać i doradzić. Jestem bardzo wdzięczna pani doktor za okazane mi serce i poświęcony czas. Żałuję tylko, że w związku z przeprowadzką do innego miasta jestem zmuszona zmienić przychodnię. Aleksandra K.

Bardzo dobry lekarz! Pani doktor jest fachowcem. Potrafi wysłuchać pacjenta, pocieszyć. Leczy nie tylko ciało ale i duszę! Gorąco polecam.

Lekarz, a nadtto człowiek! wspaniała, oddana i rozumiejąca, młoda i bardzo kompetentna osoba, polecam wszystkim.Małgorzta Grzanka pacjentka.

Bardzo sympatyczna i uczynna,poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu,kompetentna i życzliwa, polecam!

Wspaniały człowiek, ogromnie życzliwa i serdeczna osoba. Bardzo zaangażowana w proces leczenia,kompleksowo podchodzi do leczenia.Jest cierpliwa i wyrozumiała.Korzystam z tej przychodni i porad Pani dr Szkolnickiej oraz cała moja rodzinna już ładnych parę lat i nie zamienię jej na nikogo innego.Bardzo dziękuję za tyle i oby jeszcze długo można korzystać z kontaktu z p.Joanną.Pozdrawiam gorąco - wierna pacjentka-Marlena Karsznia

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Bydgoszcz"?

Jarosław Rymaszewski

prywatny gabinet lekarski
11 Listopada 16 I
Bydgoszcz
N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.
ul. Karłowicza 3-5
85-092 Bydgoszcz