dr Joanna Szuba-Kociemska

2,6
2,6
2,5
2,5

Pani Stomatolog to bardzo mila osoba. Jednak celem mojej wizyty było leczenie zęba nie pogawędka i to pierwsze niestety należy uznać za nieudane. Sytuacja wyglądała tak: Zgłosiłam się z zębami 7/8 leczonymi i zaplombowanymi wcześniej przez innego stomatologa — jednak w sposób niedokładny — plomby były nieszczelne, w końcu wypadły ujawniając postęp próchnicy (głównym problemem było zaplombowanie zębów "razem" przez co niedokładnie — swego rodzaju most zamiast osobnych zębów). Postawiona przez Panią lek. dent. Joanna Szuba-Kociemska diagnoza brzmiała tak - "nie jest źle — spróbujemy zęby odratować tlenkiem cynku — noszonym 3 miesiące — warto spróbować — bo to jest lepsze niż ząb osłabiać leczeniem kanałowym". Zostałam uspokojona słowami specjalisty w dziedzinie, wiec zgodę wyraziłam, leczenie zostało rozpoczęte. W jego trakcie byłam raz na uzupełnieniu fleczera, gdyż ten wypadł i po ok 4 m-cach nastąpiła ponowna ocena skuteczności zastosowanych metod. Diagnoza: "Wszystko się ładnie odbudowało, zakładamy plomby — zęby jeszcze posłużą ". Ani słowa o zagrożeniach i ewentualnych konsekwencjach takich decyzji, konieczności monitorowania stanu zębów—stworzone zostało skuteczne wrażenie, że leczenie zakończyło się sukcesem w który oczywiście przez swój błąd z wygody uwierzyłam. To co w całej sytuacji powinno wzbudzić moje podejrzenia to fakt, iż finalnie plomby zostały założone w identyczny sposób jak już miałam mimo, że na pierwszej wizycie to rozwiązanie zastosowane przez poprzedniego stomatologa zostało przez Panią lek. dent. Joanna Szuba-Kociemska skrytykowane. Efekt: po niecałym pół roku od założenia plomb (które przez samą Panią lek. zostały określone jako cytat „od cioci z Ameryki, tak twarde, że nie mogę ich rozwiercić jak muszę”) te zaczęły się kruszyć — zęby boleć, a pod spodem zaczęła postępować próchnica — tym razem już bardzo głęboko i po konsultacji z innym stomatologiem — zalecane jest bardzo drogie leczenie bez gwarancji skuteczności z odbudową protetyczną – cytat "jeżeli ząb wytrzyma 5 lat to dobry wynik — jeżeli 10 to będzie naprawdę bardzo dobrze". Konkludując rzetelnie i zgodnie z faktami oceniam usługę jako niesatysfakcjonującą – zęby nie zostały wyleczone, informacja ta zatajona i jako efekt ich choroba postępowała.
W tym około 750 PLN wyrzucone w błoto - a własciwie oddane za darmo tej Pani - generalnie zwykłe wyłudzenie. NIE POLECAM

Ta kobieta wyłudziła ode mnie mnóstwo pieniędzy... stan moich zębów jest tragiczny po jej interwencjach. Doprowadziła do tego, że muszę zakładać teraz 3 korony. Mało tego - namówiła mnie (opowiadając historie o skuteczności, jak się potem okazało, zmyślone) na aparat na zęby... (wyjmowany - dla dzieci! A ja mam 40 lat, dałam się namówić na bajeczki) Nie będąc ortodontką prowadziła moje ,,leczenie" ortodontyczne - w efekcie zęby są w jeszcze gorszym stanie niż były, a ortodonci u których konsultowałam tą sprawę potem, zgodnie twierdzą, że to jest wręcz niezgodne z fachem, by robić takie rzeczy.

W ,,gabinecie" śmierdzi papierochami, jest brudno. Paragon? Można zapomnieć. Oczywiście kobieta jest miła i zabawna itd, robi sobie dobry grunt pod wyłudzanie kasy, ale jest to pseudofachowiec, omijajcie to miejsce.

wczoraj byłam u pani doktor z zębem do usunięcia,w dwóch poprzednich gabinetach nikt nie chciał się tego podjąć bo niby ząb w zatoce,miałam rtg,pani doktor obejrzała rtg i nie było w zatoce,usunęła w dobrym znieczuleniu i wreszcie nie chodzę po ścianach,zabieg trwał kilka minut i po bólu,jestem niesamowicie wdzięczna i wszystkim polecam.Ewelina Wajs

Bardzo miła i profesjonalna obsługa pacjenta.Zabieg przebiegł szybko i bezboleśnie. Cena przystępna,termin wizyty praktycznie natychmiastowy.Polecam

Polecam,miła i profesjonalna obsługa pacjenta.Ceny na każdą kieszeń i pomoc w nagłych wypadkach bez względu na porę dnia i nocy

Jestem bardzo zadowolona ze sposobu i efektów leczenia.Bardzo miła i profesjonalna obsługa.Dodatkowym atutem jest to iż bez względu na porę i czas pacjentowi zostaje udzielona pomoc.Ząb rozbolał mnie w święta,wykonałam kilkanaście telefonów do innych lekarzy ale bez skutku.W internecie znalazłam telefon do pani Asi i zostawał przyjęta.Jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam

Jestem pod wrażeniem profesjonalności pani Doktor,wszystkie plomby są szczelne,korzenie fachowo i bezboleśnie usunięte,a mosty i korony przepięknie wykonane.Dziękuję,dzięki Pani już nie boję się dentysty.

Bardzo sympatyczna PANI DOKTOR ,POMOGŁA MI Z ROPIENIEM I BOLĄCEYM ZĘBEM PROFESJONALNIE I BŁYSKAWICZNIE . dodam ŻE INNI LEKARZE NIE CHCIELI MI POMÓC z moją dolegliwością dyspozycyjność

Nie polecam. W sobotę wypadł mi opatrunek i w niedzielę już nie mogłam wytrzymać z bólu, zadzwoniłam umówiłam się i tak się zaczęło. Nie myślałam wtedy żeby sprawdzić opinie, ważne dla mnie było żeby przestało boleć i przypadkiem żebym się nie nabawiła jakiegoś zapalenia bo jestem w ciąży. Pojechałam na wizytę bez zdjęcia bo niestety nie mogłam zrobić (taki stan :)) okazało się że ząb jest martwy i zaczęło się szukanie kanałów w ósemce. Nic nadzwyczajnego ale zostały znalezione dwa więc szukania trzeciego kontynuacja. Wiercąc w zębie usłyszałam że część kanałów jest żywych a ten ostatni czyli trzeci "płytki" jest martwy. Zatrucie zęba i koniec. W drugiej ósemce również wypadł opatrunek i został założony nowy. Dzisiaj mamy piątek i byłam na izbie przyjęć ponieważ nie mogłam jeść, cokolwiek próbowałam nagryźć to bolało, okazało się że ten "płytki" "kanał" to wwiert. Najprawdopodobniej zęba będę musiała mieć usuniętego ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo dostania się do kości. Co do drugiej ósemki to chyba też nie przypadek że opatrunek mi wyleciał również w dniu dzisiejszym. Oczywiście dzwoniłam do pani i informowałam o bólu to mi powiedziała, że mam przyjechać przeczyścimy kanały i założymy nowy opatrunek. Czyli kolejna 100 leci z portfela. Takim lekarzom powinni zabraniać wykonywania zawodu. Następnym razem wole się męczyć niż iść do pseudolekarza.

Beznadziejny "lekarz" po jej leczeniu mam teraz mega problemy z zębami. Wzięła masę pieniędzy a zęby nie wytrzymały nawet rok! Teraz znów mnóstwo kasy idzie na naprawienie partactw tego pseudo lekarza! Jak pojawił się problem przestała odbierać moje telefony, kiedy zadzwoniłam z innego numeru, odłożyła słuchawkę jak tylko się przedstawiłam.