dr n. med. Joanna Teisseyre

Pediatra

Zdecydowanie polecam. Bardzo kompetentna i życzliwa od lat opiekuje się moimi dziećmi i nigdy nie odmówiła przyjęcia zwłaszcza w nagłym wypadku.

Najlepszy pediatra w mieście, znakomita wiedza i doświadczenie, niezwykle dyspozycyjna, wspaniały człowiek, dzieci uwielbiają chodzić do Pani Doktor.

Bzdury wypisujesz szanowny Anonimie Zawsze jest miła i uśmiechnięta, zawsze dyspozycyjna, czy to 21, czy świątek i niedziela. Dokładna. Oby każdy miał połowę empatii co Pani dr. Wiem co mówię, bo od lat dwoje moich dzieci do niej chodzi. Syn, który jednak był "niechętny" wobec lekarzy, bo kojarzyli mu się z pobieraniem krwi, u P. dr. po prostu był zadowolony, a z czasem czuł się swobodnie jak u siebie i jak chorował to tylko się pytał, kiedy pójdzie do pani dr. Rozumiem, że nie zawsze trzeba mieć taką samą ocenę ...

Bzdury wypisujesz szanowny Anonimie
Zawsze jest miła i uśmiechnięta, zawsze dyspozycyjna, czy to 21, czy świątek i niedziela. Dokładna. Oby każdy miał połowę empatii co Pani dr. Wiem co mówię, bo od lat dwoje moich dzieci do niej chodzi. Syn, który jednak był "niechętny" wobec lekarzy, bo kojarzyli mu się z pobieraniem krwi, u P. dr. po prostu był zadowolony, a z czasem czuł się swobodnie jak u siebie i jak chorował to tylko się pytał, kiedy pójdzie do pani dr. Rozumiem, że nie zawsze trzeba mieć taką samą ocenę ale tak diametralna różnica to po prostu .... .
jak się ją pisze, to warto się chociaż podpisac, bo jako anonim łatwo "szkalować"
Daniel S.

ZNAKOMITA z ogromnym doświadczeniem. Leczyła mnie i teraz mojego syna. Uratowała nam skórę już nie raz. Wizyty trwają koło 30 min bo zawsze skrupulatnie sprawdza wszystko (nigdy w przychodni nikt nie sprawdzał tego co zawsze sprawdza Pani Doktor). Dokładnie wszystko wyjaśnia. Antybiotyki przepisuje tylko jak już nie ma innego wyjścia. Miła i uśmiechnięta. Ja jestem spokojna po wizycie u Pani Doktor bo wiem że mój syn jest pod znakomitą opieką i nic już mu nie grozi. Poleciłam już kilku osobom i są zachwycone.

Zdecydowanie Polecam!!!! Profesjonalne podejście, ogromna wiedza i doświadczenie. Zupełnie nie zgadzam się z opinią negatywną.

Zdecydowanie Polecam!!!!

Wciąż poszukujesz "Pediatra Warszawa"?

SPZZLO Warszawa-Żoliborz
ulica Szajnochy 8