lek. dent. Joanna Tomulik

Bardzo miłe i kompetentne traktowanie pacjenta powoduje, że już po pierwszej wizycie u stomatologa zapomina się o wcześniejszych lękach związanych z fotelem dentystycznym. Wspaniale podchodzi do pracy z dziećmi, zachęcając pokazując i opowiadając o wszystkim co znajduje się w gabinecie i budzi ciekawość dzieciaczka. Czteroletni syn zawsze towarzyszy wizytom swych braci, mamie oraz mojej, a co ciekawsze robi to z własnych chęci i zaliczył już wszystkie kąty. Bardzo polecam.

Polecam miła osoba dobrze leczy i chentnie pomaga

Polecam miła osoba dobrze leczy i chentnie pomaga

jest dobrym i kompetentnym lekarzem dbajacym o dobro pacjenta

jest dobrym i kompetentnym lekarzem dbajacym o dobro pacjenta

Młoda kompetentna osoba dbajaca o dobro pacjenta a nie o zdzieranie kasy , dobrze podchodzi do pracy z dziećmi oraz osobami starszymi. Godna polecenia