dr n. med. Joanna Urbanowska

Neurochirurg

www.joannaurbanowska.pl

www.joannaurbanowska.pl
Przeprowadzam operacje nowotworów mózgu i kręgosłupa, chorób zwyrodnieniowych kręgosłupa (dyskopatie), tętniaków i naczyniaków mózgu, wodogłowia, wad wrodzonych u dorosłych, urazów głowy i kręgosłupa, implantuję stymulatory o działaniu przeciwbólowym. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Neurochirurgów. Swoją wiedzę i umiejętności pogłębiam poprzez udział w szkoleniach krajowych i zagranicznych.

3 lata mijają od operacji guza mózgu, dzięki pani Doktor szybka trafiłam na stół operacyjny. Przed operacją i rozmowie z panią dr. byłam spokojna i wierzyłam ,że będzie dobrze , tak jak mnie uprzedziła skutkiem ubocznym był zez. Po 3 miesiącach sam ustąpił. Polecam Panią Doktor bo jest rewelacyjna pod każdym względem. Korzystałam też z konsultacji przez internet . Zawsze uzyskiwałam fachową poradę. Dzięki tym konsultacjom nie musiałam jeździć do Wrocławia.

tak jak mnie uprzedziła skutkiem ubocznym był zez. Po 3 miesiącach sam ustąpił.

Cudowna kobieta, lekarz z powołania, rzetelna, sumienna , mistrzyni w swoim fachu tak mogę określić Panią doktor. Jako jedna z nielicznych nie zbagatelizowała moich wyników i dolegliwości. Dziś mija dwa tygodnie po operacji kręgosłupa szyjnego,czuje sie swietnie zero bolu,fachowe ciecie po ktorym praktycznie niema sladu. Do operacji przygotowuje wszystko tlumaczy co moze sie zdarzyć ale nie musi.Dla mnie Pani Doktor Joanna najlepsza polecam z calego serca.Dziekuje ślicznie za zlikwidowanie mojego bólu odzyskanie czucia w ręku i ściągnięcia zdretwialych palców. Pozdrawiam serdecznie Wioletta Juniak

Cudowna kobieta, lekarz z powołania, rzetelna, sumienna , mistrzyni w swoim fachu tak mogę określić Panią doktor. Jako jedna z nielicznych nie zbagatelizowała moich wyników i dolegliwości. Dziś jestem po operacji kręgosłupa lędźwiowego którą przeprowadziła Pani doktor i z każdym dniem czuję się coraz lepiej. Zaczynam przyzwyczajać się do życia bez bólu który towarzyszył mi każdego dnia. Pani doktor dziękuję za wszystko co Pani dla mnie zrobiła, życzę Pani dalszych sukcesów. Polecam wszystkim Panią doktor jeśli szukają dobrego profesjonalisty.

Bardzo dobry neurochirurg. Już następnego dnia po operacji kręgosłupa szyjnego moja mama mogła normalnie chodzić. Dolegliwości, które miała przed operacją, już ją nie męczą. Polecam wszystkim, którzy mają problemy z kręgosłupem.

Po kilku latach walki z rakiem i niezliczonych wizytach u różnych lekarzy z czystym sumieniem stwierdzam, że nie spotkałem jeszcze lekarza równie uprzejmego i życzliwego dla pacjenta. Dzięki Pani Doktor!!!

Trafiłam wielką wygraną dostając się pod opiekę pani doktor Joanny Urbanowskiej doktora nauk medycznych specjalisty neurochirurga o którym mogę się wypowiedzieć tylko w samych superlatywach. Po wielu latach cierpienia z powodu schorzeń kręgosłupa szyjnego oraz lędźwiowego w tym czterech zabiegach operacyjnych, które nie przyniosły ulgi w bólu Pani doktor wszczepiła mi stymulator rdzeniowy o działaniu przeciwbólowym (polega to na stymulacji rdzenia kręgowego poprzez impulsy elektryczne). Po zabiegu czuję się dużo lepiej, ponieważ dolegliwości bólowe w duzym stopniu ustąpiły. Gorąco polecam Panią doktor Joannę Urbanowską życząc sobie i Państwu, aby wszyscy lekarze tak leczyli jak Pani doktor, a cała służba zdrowia funkcjonowała tak profesjonalnie jak Kliniczny Oddział Neurochirurgii 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Poliklinią SP ZOZ przy ul. Rudolfa Weigla 5 we Wrocławiu.