lekarz Joanna Waszkuć- Golonko

Pulmonolog, Alergolog, Internista

1,3

Przyszłam na kontrolę płuc po wypadku, Poprosiłam o skierowanie na TK płuc. Pani co prawda skierowanie mi wystawiła, ale… niestety nie tomografię komputerową płuc, a dolnych kończyn. Pani bardzo nie miła. Zdecydowanie nie polecam.

Pani doktor opryskliwa, arogancka. Nie polecam, radził bym znaleść inne zajęcie może bez kontaktu z pacjentami

Pani doktor nie chce wykonywać spirometrii pacjentom którzy nie są zaszczepieni przeciw covid. Nigdzie nie słyszałam aby nie wykonywano badań pacjentom którzy nie mają szczepienia przeciwko wirusowi sars cov 2. Poza tym lekarz ta jest bardzo arogancka opryskliwa i nieuprzejma wobec pacjentów. Dziwię się że takie osoby wykonują taki zawód .Zero kompetencji. Pani ta powinna być zwolniona.Jak można powiedzieć pacjentowi że ma iść prywatnie do lekarza czy na badania skoro nie jest zaszczepiony

Dramat, pani doktor opryskliwa, krzyczy na pacjentów a z innymi urządza sobie pogaduszki, zero szacunku. Ludzie czekają w kolejce, a pani dr sobie wybiera kto wejdzie wg jej "widzimisię". Z badania nic nie wyjaśnia, zapisuje sobie coś i każe wyjść. Nie polecam! Za uprzejmość pani powinna dostać minus 5 gwiazdek..

Za uprzejmość pani powinna dostać minus 5 gwiazdek..