Joanna Wiechowska

Bardzo słaba lekarka. Potwierdzam opinie przedmówców. Nigdy nie potrafiła prawidło rozpoznać choroby.

Lata pracy pani doktor ida w złym kierunku. Zamiast być lepiej jest coraz gorzej. Nie potrafi dobrze rozpoznać choroby. Gdy córka miala zwykłe przeziębienie to pani Wiechowska stwierdziła od razu zapalenie oskrzeli. Przeziębienie zostało potwierdzone na drugi dzień po wizycie u pani Wiechowskiej w innej przychodni przez dwie lekarki. A pani Wiechowska od razu antybiotyk któryś z kolei. Bardzo się zawiodłam na tej lekarce.

Lekarka bardzo słaba. Zawsze jak do niej trafimy w przychodni to nie potrafi wyleczyć naszych dzieci. No chyba że po 3 antybiotyku. Nie wie co robi. Gadając z innymi lekarzami potwierdzają jej niewiedzę i brak doświadczenia. Ostrzegam przed tym lekarzem.

Pani doktor zawsze pomoże naszej Natalii nasza malutka uwielbia do niej chodzić bardzo profesjonalny lekarz pani doktor podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta polecam z czystym sumieniem

Pani doktor zdecydowanie godna polecenia! Aż miło patrzeć, jak zajmuje się naszym malutkim synkiem, jak do niego przemawia, jaka jest delikatna i cierpliwa. Zawsze wszystko tłumaczy, bardzo dokładna i kompetentna

Wspaniala lekarka !!! Podchodzi do swojego zawodu profesjonalnie, tlumaczy choroby i jest bardzo spokojna ;D Ode mnie ocena na 5 z plusem

Wspaniala lekarka !!!
Ode mnie ocena na 5 z plusem

cudowna kobieta,świetny lekarz!!!!!!!!! Bardzo miła ,kompetentna,dla pacjenta a nie odwrotnie.Dziękuję.

Pani doktor przyjmuje w Piekarach ul. Jana Pawła II, przychodnia Tynior

Pani doktor przyjmuje w Piekarach ul. Jana Pawła II, przychodnia Tynior

Właśnie chciałem zarejstrować swojego synka do Pani doktor a tutaj okazuje się, że już nie pracuje w Bytomiu w przychodni nr 13. Czy ktoś wie gdzie Pani doktor teraz przyjmuje? Generalnie Pani doktor jest jak najbardziej godna polecenia - miła, kompetentna, cierpliwa i ma super podjeście do dzieci!

Najlepszy lekarz pediatra z jakim miałam styczność. Cierpliwa, kompetentna, dokładna, fachowiec i lekarz z sercem na dłoni. Niestety własnie okazało się, że zwolniła się z przychodni nr 13 w Bytomiu, więc szukamy namiarów na panią doktor. Chodzimy często do lekarza, a po różnych wizytach u różniastych pediatrów to ona okazała się najbardziej kompetentna. Nie chcemy zmieniać jej na innego lekarza. To najlepsza rekomendacja. Czekamy na informacje gdzie przyjmuje teraz.:)