dr n. med. Joanna Wiktorskadr n. med. Joanna Wiktorska - zdjęcie profilowe

dr n. med. Joanna Wiktorska

Endokrynolog

Specjalizacje: choroby tarczycy, choroby przytarczyc, choroby nadnerczy, choroby układu podwzgórzowo-przysadkowego, zaburzenia miesiączkowania, niepłodność, otyłość, osteporoza. Lekarz z powołaniem, niezmiennie od ponad 20 lat związana z endokrynologią. Akademia Medyczna ukończona z wyróżnieniem, tytuł doktora nauk medycznych od 2003r., od 2005r. specjalizacja z zakresu chorób wewnętrznych, od 2009r. z zakresu endokrynologii.

Prawdziwy lekarz z powołania, dociekliwa i bardzo empatyczna. Wspaniałe podejście do pacjenta bez zbędnej ściany pacjent - lekarz polecam :)

wspaniały spacjalista- bardzo polecam ze względu na dużą wiedzę , ludzkie podejście do pacjenta i zaangażowanie w swoją pracę U.K

pracę
U.K

Dr Wiktorska jest dokładna i dociekliwa, zleciła mi badania, jakich inni lekarze nie zlecali - i okazuje się, że ich wyniki dużo wniosły i pozwoliły lepiej ukierunkować leczenie. Tłumaczy chorobę odpowiada na pytania. Polecam.

Pani Doktor jest wysokiej klasy specjalistą. Posiada ogromną wiedzę w zakresie swojej specjalizacji, którą umiejętnie wykorzystuje . Brak dystansu wobec pacjenta sprawia, że wizyta przebiega w bezstresowej atmosferze. Widać u nie prawdziwe powołanie.

Pani doktor bardzo mi pomogła - nareszcie udało mi się schudnąć

Pani doktor bardzo mi pomogła - nareszcie udało mi się schudnąć

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Łódź"?

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź