lekarz Joanna Zaleska-Zatkalik

- kwalifikacje przedszczepienne dzieci i dorosłych
- bilanse zdrowia
- konsultacje internistyczne
- konsultacje pediatryczne

Polecam. Duża empatia i bogate doświadczenie. Od wielu lat korzystam z porad większych i mniejszych i nigdy się nie zawiodłam. Moim zdaniem bardzo dobra diagnostyka.

Olbrzymia wiedza, etyczne i fachowe podejście mimo leczenia na NFZ. Jasno tłumaczy różnice w rodzajach szczepionek dla dzieci. Oby jak najwiecej tak zaangażowanych lekarzy.

Zgadzam się z opinia poniżej. Owszem Pani doktor poświęca czas, ma podejście do małego pacjenta ale za wszelka cenę chce by wszyscy szczepili dzieci płatnymi szczepionkami jak usłyszy słowo nie chce i ze się chce na NFZ odrazu zmienia podejście i traktuje troszkę z góry. Nie porównuje szczepień za i przeciw odrazu mówi ze płatne najlepsze i koniec kropka. Gdyby nie to to owszem jest godna polecenia

Pani Doktor na kluczowe pytania rodzica odpowiada : prawdopodobnie … Nie jest wstanie prawidłowo zinterpretować wyników – nie jest pewna własnej diagnozy . Jak już ją podejmuję to pochopnie . Jej diagnozy nie są poprawne . Na pytanie w kwestii szczepionek dla dziecka odpowiada jeśli Państwa stać … nie zaczynając od różnic pomiędzy szczepionkami . Na NFZ w przypadku Pani Doktor nie występuję dbałość o Pacjenta chyba , że będzie to wizyta płatna . Brak etycznego podejścia .

Oby takich lekarzy było u nas więcej! Człowiek nerwów by nie szarpał i zdrówko miałby lepsze. Podczas każdej wizyty wszystko było jak należy. Nawet nastrój panował iście rodzinny w najlepszym znaczeniu tego słowa. Cieplutko pozdrawiam Zenon Celegrat

Cieplutko pozdrawiam
Zenon Celegrat

Super specjalista! Nic dodać nic ująć! Syn uwielbia Panią Doktor, która ma super podejście do dzieci

Bardzo miła Pani doktor i bardzo dobry specjalista dzięki jej rozpoznaniu szybko udało się opanować chorobę. Dziękuje i pozdrawiam

Bardzo dziękuje za miłe i sprawne leczenie mojej rodziny, a zwłaszcza dzieci :-) wdzięczny pacjent!

Bardzo polecam Panią dr. Zaleską-Zatkalik, wierny pacjent!

Bardzo polecam Panią dr. Zaleską-Zatkalik, wierny pacjent!