dr hab. n. med. Joanna Zarzecka

Ta pani wszczepia również nielegalne implanty, długości ok. 5 cm, z wwiertem do okostnej, zwykle przy okazji leczenia kanałowego. Implanty te dają możliwość zdalnego wywierania wpływu elektromagnetycznego na pacjena i wywoływania silnego efektu bólowego. Jest to element światowej wojny elektronicznej, gdzie celem są niewinni obywatele. Nie kwestionuję wiedzy rzeczowej tej pani, ale jest to osoba bardzo niebezpieczna. Wizyta na własną odpowiedzialność. Mam nadzieję, że proceder ten zostanie niedługo ujawniony.

Dziękuje za takich lekarzy !!! Pani Docent jest lekarzem od spraw beznadziejnych gdzie inni zawiodą Ona naprawi ! :) Dziękuje jeszcze raz

Znakomity fachowiec szkoda ze nie ma takich w Krakowie wiecej ale zauważyłam ze lekarze zamiast korzystać i uczyć się od pani doktor wola dorabiać i korzystać z wiedzy lekarzy nastawionych tylko na zarabianie pieniędzy .STudenci pracują i spędzają wiecej czasU w prywatnych molochach leczac np.obcokrajowcow na Lea lub Kamiennej

Bardzo dobry stomatolog z zamiłowaniem do zawodu. Kompetentny, perfekcyjny,stosuje nowoczesne metody leczenia na światowym poziomie. Pani dr z wielką cierpliwością leczy, naprawia , ratuje u mnie to co zrobił mi niszcząc zęby niedouczony stomatolog w innym gabinecie. Polecam dr hab. med Joannę Zarzecką wzbudzającą zaufanie swoją wiedzą, perfekcjonizmem, kulturą.

Po 4-rech nieudanych probach wyleczenia zeba przez inne gabinety (w tym tez dunskie) i kilkunastomiesiecznych udrekach problem zostal zazegnany przez dr J. Zarzecka w ciagu 1 wizyty i od 2-ch lat mam spokoj. Polecam.

OSTATNI RAZ BYŁAM U PANI DR OKOŁO 2 LATA TEMU. TAK DOBRZE MNIE LECZYŁA, ŻE DO TEJ PORY NIE MAM POTRZEBY ODWIEDZAĆ GABINETU STOMATOLOGICZNEGO. WZÓR DELIKATNOŚCI, WRAŻLIWOŚCI I KULTURY OSOBISTEJ !

Pani Docent jest doswiadczonym lekarzem ktory pomogl mi gdy inni zawiedli,wzieli duzo pieniedzy i zostawili z problemem ktory poglebiali brakiem wiedzy.szczerze polecam.

nie moge się wypowiedziec co do fachowości po jednej wizycie.

nie moge się wypowiedziec co do fachowości po jednej wizycie.