Jestem certyfikowanym terapeutą metody Vojty z 15 letnim doświadczeniem i praktyką. Posiadam także kwalifikacje z zakresu refleksoterapii metodą Sorensen.
Świadczę ...

Świadczę te usługi dla małych i dorosłych pacjentów. Lubię swoją pracę ponieważ jest efektywna i przynosi wymierne korzyści moim pacjentom. Terapię dopasowuję indywidualnie w zależności od potrzeb pacjenta. Pomaga to na optymalny powrót do fizjologicznych, dobrych wzorców postawy a także doprowadza do odzyskania lepszego samopoczucia i...

bardzo sensowny specjalista! Można polecić, widać zaangażowanie w pracę i umiejętności, ważne też postępujące efekty. Jestem bardzo zadowolona z postępu u mojego dziecka, dziękuję i polecam!

Dobry specjalista, wspaniały człowiek, bardzo uczciw i przyjazna dla pacjenta - żeby było więcej takich ludzi. pacjent

Konkretna, kompetentna i co jest NAJważniejsze skutecznie pomaga. Z całego serca dziękuję!!!!!!!:)

Pani Joanna to świetny specjalista, posiada olbrzymią wiedzę z fizjoterapii, którą potrafi przekazać w sposób prosty i zrozumiały. Polecam metodę Vojty, która wymaga poświęcenia ale jest efektywna a o to przecież nam chodzi w rehabilitacji, szczególnie u małych dzieci. Kochani rodzice rehabilitując tą metodą swoje dzieci przywracacie im sprawność .

Emilka trafiła pod skrzydła Pani Asi ,gdy skończyła 8 miesięcy. Mimo padaczki lekoopornej i stwierdzenia przez lekarzy ze Emilka nie będzie siedzieć, ani chodzić u Pani Asi robi spore postępy . Emilka bardzo lubi zajęcia z Panią Asią, co jest dla nie bardzo ważne i wiem że jest w dobrych rękach.

Wciąż poszukujesz "Rehabilitant dziecięcy Zabrze"?

mgr
Paweł Czarnocki

Fizjoterapeuta
FIZJOTERAPIA PANACEUM Paweł Czarnocki
ul. Długa 38/118 (I piętro)
FIZJOTERAPIA PANACEUM Paweł Czarnocki
ul. Końcowa 15/2
Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n. med Grażyna Krupa
Plac Wolności 4 (przy salonie optyka)

Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny dla Dzieci Kamieniec - Zbrosławice
ulica Polna 2
42-674 Kamieniec
Wita Stwosza 21
ulica Bytomska 56
41-800 Zabrze
Gabinet Lekarski Zabrzańskiego Towarzystwa Rodziców, Opiekunów i Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski
Jerzego Wyciska 5
41-806 Zabrze
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ewa Malatyńska - Kida
ks. Jerzego Badestinusa 1
41-814 Zabrze
NZOZ "OPIFER"
Alojzego Pawliczka 20
41-800 Zabrze
Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskic
ulica Bytomska 62
41-904 Piekary Śląskie
Przychodnia Specjalistyczna nr 5 przy KWK Makoszowy
ulica Makoszowska 22 B
41-711 Ruda Śląska
Zakład Opiekuńczo - Leczniczy prowadzony przez Zakon Ojców Kamilianów
ulica Dubiela 10
ulica 3 Maja 59
41-800 Zabrze
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej p.w. św. Kamila, prowadzony przez Zakon Posługujących Chorym - OO Kamilianie
ulica Bytomska 22
42-606 Tarnowskie Góry
Zakład Opieki Zdrowotnej "ARS-MED" s. c.
Energetyki 11
41-908 Bytom