Jestem certyfikowanym terapeutą metody Vojty z 15 letnim doświadczeniem i praktyką. Posiadam także kwalifikacje z zakresu refleksoterapii metodą Sorensen.
Świadczę ...

Świadczę te usługi dla małych i dorosłych pacjentów. Lubię swoją pracę ponieważ jest efektywna i przynosi wymierne korzyści moim pacjentom. Terapię dopasowuję indywidualnie w zależności od potrzeb pacjenta. Pomaga to na optymalny powrót do fizjologicznych, dobrych wzorców postawy a także doprowadza do odzyskania lepszego samopoczucia i zdrowia. Skutecznie pomagam :
-w leczeniu zaburzeń neurorozwojowych,
- w leczeniu wad postawy wrodzonych i nabytych,
-w leczeniu bólu kręgosłupa, mięśni, stawów,
-w leczeniu alergii .

bardzo sensowny specjalista! Można polecić, widać zaangażowanie w pracę i umiejętności, ważne też postępujące efekty. Jestem bardzo zadowolona z postępu u mojego dziecka, dziękuję i polecam!

Dobry specjalista, wspaniały człowiek, bardzo uczciw i przyjazna dla pacjenta - żeby było więcej takich ludzi. pacjent

Konkretna, kompetentna i co jest NAJważniejsze skutecznie pomaga. Z całego serca dziękuję!!!!!!!:)

Pani Joanna to świetny specjalista, posiada olbrzymią wiedzę z fizjoterapii, którą potrafi przekazać w sposób prosty i zrozumiały. Polecam metodę Vojty, która wymaga poświęcenia ale jest efektywna a o to przecież nam chodzi w rehabilitacji, szczególnie u małych dzieci. Kochani rodzice rehabilitując tą metodą swoje dzieci przywracacie im sprawność .

Emilka trafiła pod skrzydła Pani Asi ,gdy skończyła 8 miesięcy. Mimo padaczki lekoopornej i stwierdzenia przez lekarzy ze Emilka nie będzie siedzieć, ani chodzić u Pani Asi robi spore postępy . Emilka bardzo lubi zajęcia z Panią Asią, co jest dla nie bardzo ważne i wiem że jest w dobrych rękach.

Gorąco polecam! Pani Joasia jest fachowcą w swojej dziedzinie! Na samym początku, jak zaczynaliśmy rehabilitację, byłam przerażona, ponieważ jak pewnie wielu rodziców za dużo naczytałam się opinii na temat metody Vojty. Szybko zmieniłam zdanie. Kajtuś uwielbia ćwiczyć z panią Joasią. Dziecko zaczyna ćwiczenia z uśmiechem na buzi i tak samo je kończy. Cieszę się, że trafiliśmy pod opiekę właśnie do Niej. Jest osobą otwartą, kompetentną i przede wszystkim kochająca swoją pracę.

Gorąco polecam! Pani Joasia jest fachowcą w swojej dziedzinie!

Pani Joanna jest bardzo profesjonalną fizjoterapeutką, a dodatkowo bardzo sympatyczną osobą. Metodę Vojty stosuje w przyjazny dla dzieci sposób, bez stresu dla dzieci. Dostosowuje ćwiczenia i warunki tak, żeby dzieci ćwiczyły z przyjemnością, a przy tym uzyskuje świetne efekty.

Polecam panią Joasię i metodę Vojty przy uśmierzaniu bólu kręgosłupa. Do tej pory myślałam, że Vojta jest metodą stosowaną wyłącznie u dzieci i jest bardzo bolesna. To nieprawda! To bardzo przyjemna i odprężająca metoda a przede wszystkim szybko łagodzi ból. W moim przypadku, a mam dyskopatię w odcinku lędźwiowym, po czterech spotkaniach (dzień po dniu) mogłam wrócić do normalnego funkcjonowania. Wcześniej, w mocniejszych stanach bólowych, musiałam sięgać po mocne leki, często zastrzyki. Żadne maści, okłady nie pomagały. Tydzień, a nierzadko dłużej, miałam wycięte z życiorysu. Przy następnym ataku z pewnością od razu zgłoszę się do pani Joasi, która oprócz tego, że zna się na tym co robi, jest bardzo ciepłą i serdeczną osobą.

Pani Asia to doskonały specjalista w swoim fachu. Świetnie zna się na swojej pracy co przekłada się na efekty jakie uzyskuje u swoich pacjentów. Jej doświadczenie widać w każdym ćwiczeniu jakie wykonuje z pacjentem. Podejście do pacjenta oraz profesjonalne działanie pozwoliły Nam dobrze przejść przez bardzo efektywną metodę Vojty. Dziękuję Pani Asiu za każdy dzień rehabilitacji poświęcony mojej Basi.

Pani Asia to doskonały specjalista w swoim fachu.
Dziękuję Pani Asiu za każdy dzień rehabilitacji poświęcony mojej Basi.

Zaniepokoiło mnie nietypowe raczkowanie mojego syna, po konsultacji z p. Zawodniak okazało się, że mały ma asymetrię, która może rzutować na jego sposób poruszania się, również w dużo późniejszym wieku. Od miesiąca jest rehabilitowany, już widać pierwsze efekty. Ćwiczenia zaproponowane przez p. Joannę nie są skomplikowane, możliwe do powtórzenia w domu, syn traktuje niektóre z nich wręcz jak zabawę, a co najważniejsze przynoszą skutek, nie natychmiastowy, ale widoczny. Obecnie dzieciak ma rok, już samodzielnie chodzi, ćwiczenia są odpowiednie dla jego wieku i kondycji, bezbolesne, jedyne czego żałuję to to, że tak późno sięgnęłam po fachową pomoc.
Pani Joanna jest profesjonalistką, której nie waham się powierzać zdrowia swojego dziecka.