Joanna Żelaśkiewicz

Bardzo jestem zadowolona z Pani doktor. Zawsze dokładnie bada moje dziecko, dla pewności wysyła na dodatkowe badania. Nigdy nie odmawia wizyty. Moje dziecko bardzo chetnie do niej chodzi i baje się badać wręcz z uśmiechem na twarzy:).

Lekarz z powołania z podejściem do dzieci.

Lekarz z powołania z podejściem do dzieci.

Dzieci ją bardzo lubią, ma ciepły i spokojny głos. Angażuje się w trudne przypadki

Pani doktor jest miła, uprzejma, ale stawia złe diagnozy. Najpierw, wedłóg niej, było zwykłe przeziębienie, które niewiadomo jak po tygodniu przerodziło się w zapalenie oskrzeli, a po tygodniu okazało się, że jest również zapalenie ucha. Od początku przepisywane były złe antybiotyki (dwa), a dziś skończyło się na zastrzykach. Mam tylko nadzieję, że to już koniec, bo choroba trwa czwarty tydzień, a mój synek nie ma jeszcze 1,5 roczku.

totalna pomylka.Zla diagnoza , niepotrzebne,dlugie"leczenie " dziecka.

totalna pomylka.Zla diagnoza , niepotrzebne,dlugie"leczenie " dziecka.

i jest ładna, ma pogodny głos . Dziecko przy niej jest spokojne i łagodne. ona kocha każde dzieciątko

zdecydowanie lekarz godny polecenia, nigdy takiego nie spotkałam, który to z oddaniem i poswięceniem wykonywał swoja pracę. To moja ulubiona pani doktor, która zawsze stawia trafne diagnozy, jest niezwykle miła, uprzejma, bije od niej ciepło, dzieci bardzo ja lubia. Polecam kazdemu.

Lecze u Pani doktor córke od 3 lat,jestem bardzo zadowolona.Jest miła i napewno ma super podejcie do małego pacjenta.Diagnozy wystawiane mojej córce były trafne za każdym razem.Polecam oby wiecej takich lekarzy.

Polecam, bardzo łagodna, miła i uprzejma lekarz. Ciężko pracuje, nawet ma wizyty domowe wieczorami i w weekendy, wiec podziwiam za samozaparcie i siłę! Porady bardzo profesjonalne, próbuje rzeczywiście dociec istoty rzeczy. Pozdrawiamy serdecznie!

Prawdziwa pracująca z sercem Pani doktor

Prawdziwa pracująca z sercem Pani doktor