mgr Joanna Zimna

Dietetyk

Pani Asia to bardzo miła osoba. Dzięki profesjonalnej usłudze schudłam 15kg w 4 miesiące. Dieta była ubrana w smaczne i sycące posiłki. Choruje na niedoczynność tarczycy i insulinooporność więc moje wcześniejsze próby odchudzania na własną rękę nie przynosiły skutku. Poleca panią Asię jako bardzo dobrego specjalistę.

Pani Magister jest osobą niezwykle kompetentną i konkretną. Widać że swoją dziedzinę pracy lubi i promuje z założeniem iż faktycznie pomaga to Jej pacjentom.

Na diecie p. Joanny jestem od około roku. Diety skuteczne, smaczne, szybkie. W ciągu roku ok. 20 kg mniej. Teraz stabilizacja. Polecam.

Pani Joanna na początku przyznaje nie jest zbyt upszejma, ale z czasem to się zmienia, zresztą jest skuteczna - a mi o to chodziło by schudnąć a nie zdobyć "koleżankę". Dieta jest prosta, szybka, pyszna i zdrowa oraz - SKUTECZNA. Schudłam 10 kg w 4m-ce, cera mi się poprawiła, kondycja również. Polecam

Mam odmienne zdanie na temat pracy i uprzejmości Pani dietetyk Już po pierwszej wizycie odniosłam wrażenie jakby pracowała za karę W ogłoszeniu pierwsza wizyta miała być gratis a ja zapłaciłam więcej niż w przedstawianym cenniku bo podobno moje dziecko nie lubi papryki i Pani dietetyk musiała się bardzo napracować.Po zapoznaniu się z zalecaną dietą ponoć indywidualną i pracochłonną dla 12 letniej dziewczynki napisane było nie wolno spożywać napojów alkocholowych i bezalkocholowych nie powinna spożywać makaronów a w diecie przepis na makaron z tuńczykiem.Po komsultacji z koleżanką która również poszła tam z dzieckiem miałyśmy identyczną dietę.Nie polecam wyrzucone pieniądze w błoto dieta do luftu i jeszcze nieprzyjemna Pani dietetyk .

10kg mniej w 3 m-ce czyż może być lepsza rekomendacja ? Dietka skomponowana na lekkich i prostych produktach, a przyprawiona motywacją z odrobiną silnej woli z pewnością przyniesie pożądane efekty. Zachęcam do korzystania ze wsparcia p. Joanny, która bardzo skutecznie studziła moje propozycje "udoskonalania" diety :) za co jestem wdzięczna, bo praca nie poszła na marne.

Korzystam z diety Pani Joanny 3 miesiąc,dzięki której ubyło mi już 10kg. Posiłki są pyszne, proste i szybkie w przygotowaniu.Nie tylko pozbyłam się zbędnych kilogramów,ale również problemów z cerą i złym samopoczuciem. To również zastrzyk energii, który dodaje jeszcze większej motywacji.Jestem zachwycona rezultatami. Gorąco namawiam wszystkich,którzy marzą o idealnej sylwetce i mogą nadal zajadać się pysznym jedzeniem.

absolutny brak profesjonalizmu. Nieuprzejma, apodyktyczna kobieta, która uważa, że po 15 minutach wizyty wie o kliencie wszystko. Nie słucha co się do niej mówi, nie uwzględnia jakichkolwiek uwag. Pracuje na gotowych dietach, których nie zamierza w jakikolwiek sposób modyfikować pod klienta.

Korzystam z usług pani Joanny od kwietnia 2013r. Schudłam kilkanaście kilogramów, po diecie odchudzającej przeszłam na stabilizacyjną i mam nadzieję ruszyć dalej z odchudzaniem. Pani Joanna pytała o ulubione potrawy, tryb życia, ruch itp. i ułożyła dietę. Nigdy nie myślałam, że potrawy dietetyczne mogą być tak smaczne i proste w przygotowaniu. Badania laboratoryjne zrobione kilka miesięcy temu potwierdzają skuteczność diety. Wizyty odbywają się raz w tygodniu i jest to bardzo motywujące. Pani Joanna jest miłą i kompetentną osobą, bardzo polecam jej usługi.

Korzystam z usług Pani Joanny i z zadowoleniem musze przyznać, że dieta daje pożądane efekty. Poza tym jest bardzo miłą osobą i ma fajne podejście do klienta :) Dlatego serdecznie polecam!