mgr Joanna Zimna

Dietetyk

Pani nastawiona tylko na kasę. Na wizycie 30min potrafi co 5min sprawdzać godzinę. Dieta monotonna, dziwaczne przepisy.

Polecam Panią Joanne . Bardzo miła i rzetelna osoba. W tydzień schudłam 2 kg. Co mnie zaskoczyło to pierwsza bezpłatna wizyta na której zostałam poinformowana jak będzie przebiegała i ile będzie trwała kuracja, ile powinnam schudnąć, ile mam w nadmiarze tkanki tłuszczowej w kg. ile kg. zatrzymanej wody, oraz co powinnam zmienić w swoim odżywianiu aby zgubić zbędne kilogramy. Po zakończeniu wizyty Pani Joanna dała mi czas na przemyślenie kwestii czy jestem gotowa na podjęcie odchudzania. Na drugiej wizycie dostałam smaczną i prostą dietę wraz z przepisami kulinarnymi, wskazaniami dietetycznymi. Na trzeciej wizycie kontrolnej zostało przeprowadzone badanie w którym została określona ilość w kg. tkanki tłuszczowej i zatrzymanej wody metabolicznej. Wizyta odbyła się po tygodniu stosowania diety więc Pani Joanna miała możliwość wyłapania błędów które popełniłam w trakcie tego tygodnia. Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam. Cena to tylko 150zł za pakiet miesięcznej opieki tj. 4 wizyty i dieta. Więcej informacji na temat Pani Joanny na
www.dieta-system.pl

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Poznań"?

mgr
Paulina Szczechowicz