lek. dent. Jolanta Bała

Zdecydowanie odradzam jakiekolwiek leczenie.Ta Pani jak pisał wcześniej ktoś zmienia ceny wciągu wizyty poza tym skąd ona bierze takie ceny to jest chore -leczenie kanałowe kosztowało mnie 950 złoty koszmar i każda wizyta trwała od 2 do 3 godzin a na koniec czaiła się z wybiciem rachunku (brak profesjonalizmu ).Ta osoba jest nastawiona tylko na wyłudzanie pieniędzy i dlatego jak ktoś tam zadzwoni to sam się przekona ze tam nie ma kolejek a to o czymś świadczy.Omijajcie szerokim łukiemmmmmmm.

Polecam, profesjonalna praca pełne zadowolenie i zaufanie. Dużo poświęca czasu, wszystko tłumaczy, rozumie strach przed leczeniem, wspaniała Kobieta. Polecam, polecam i raz jeszcze polecam!!!

Byłam kilka razy i powiem, że nie jest to dobry stomatolog

Byłam kilka razy i powiem, że nie jest to dobry stomatolog

W życiu nie spotkałam się z tak niekompetentnym stomatologiem. Do tego nerwowa i niegrzeczna. Absolutny brak kultury. Może dlatego,że leczenie nie było prywatne. Wstyd p. Bało, wstyd.

Dr Bała uratowała mi zęby niedokładnie potraktowane u innego lekarza. Dość drogo, ale solidnie. Mam zaufanie.

Polecam, profesjonalna praca pełne zadowolenie

Polecam, profesjonalna praca pełne zadowolenie