dr Jolanta Bielicka-Cymerman

Neurolog dziecięcy

Jest to lekarz z powołania, wyprowadziła moje dziecko z padaczki lekoopornej , gdzie inni "specjaliści" załamywali ręce, cudowna osoba, mająca czas dla dziecka i słuchająca rodziców, z czystym sumieniem polecam Panią doktor.

Dr Jolanta prowadziła mnie od 8 roku do 18 i powiem że to był najlepszy lekarz który prowadził mnie i moją chorobę i jeśli miałbym polecić Panią doktor to robię to bez Wahania i każdą osobę skierowałbym jeśli chodzi o Epi.

Trafiłam z córką do Pani Doktor 4 lata temu.Lekarz,z powołania.Rzetelna, dokładna,szczera.Czasem potrafi dać "zimny prysznic" ale to działa tylko z korzyścią dla pacjenta. Z pewnością godna polecenia.Lekarz,mający ogromną wiedzę neurologiczną.Nigdy nie dała nam odczuć,że za drzwiami czeka juz kolejny pacjent.Ogromny szacunek i podziękowanie.

Witam Doktor Jolantę Bielicka Cyrman znam od dziecka . Trafiłem do niej jako 9 letni chłopiec pracowała jeszcze IMiD w Warszawie w Klinice Neurologii , i prowadziła mnie do 18-tego roku życia i przyznam że nie ma lepszego lekarza w Sprawach Neurologicznych ( Epilepsja) i jeśli by mnie ktoś zapytał o dobrego lekarza Neurologa to pierwszego lekarza polecił bym Doktor Bielicka Cyrman ze względu ile dobrego dla mnie zrobiła . Jej Były Pacjent Waldemar Zmarzły

Witam
Jej Były Pacjent Waldemar Zmarzły

Od sześciu lat moja córa jest pod "nadzorem" Pani Doktor izłego słowa nie powiem. Miła, rzeczowa, bardzo, bardzo konkretna. Polecam!!!

Wciąż poszukujesz "Neurolog dziecięcy Warszawa"?

Dariusz Chmielewski

Dom