dr Jolanta Bonikowska

Anestezjolog

Świetny lekarz, bardzo wszystkim Panią Doktor polecam, na wizycie poświęciła mi czasu tyle ile potrzebowałem odpowiedziała na wszystkie pytania wyjaśniła moje wątpliwości, uprzejma oddana pacjentowi - kompetentna, bardzo żałuję że nie była przy operacji tylko inny lekarz.

Byłem świadkiem zachowania lekarza podczas wizyty. Totalne lekceważenie, wywyższanie się, całkowity brak szacunku do pacjenta. Przejawiało się to bezpośrednio w rozmowie, dobieraniu słownictwa jak i w komunikacji niewerbalnej. Zdecydowanie odradzam z korzystania usług tego "lekarza". W dodatku koszt wizyty w porównaniu do jakości - bez komentarza

Pani doktor okazala sie reliktem z lat komuny i jej wiedza na tych latach sie zatrzymala. Przelozylam termin operacji, aby przypadkiem nie byc znieczulana przez pania doktor. Strach!