dr hab. n. med. Jolanta Cerkaska-Konieczna

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Skierowany przez stomatologa do dr. Koniecznej - ponoć bardzo dobrego chirurga, zostałem przyjęty przez anonimowego młodego człowieka i nawet nie dane mi było poznać która z Pań w gabinecie to chirurg Konieczna. Domyśliłem się po wizycie kiedy w rejestracji podała mi kwotę do zapłaty - tylko nie wiem za co bo nie była obecna w gabinecie podczas zabiegu. Wybrałem wizytę u renomowanego chirurga i myślałem że pryywatna i odpłatna wizyta zobowiązuje go do wykonania zabiegu ale Pani doktor wyrecza się innymi tylko kasę przyjmuje osobiście.

Jestem wdzięczny Pani Doktor za usunięcie zęba mądrości, którego inni lekarze nie chcieli się podjąć. Byłem u mojego lekarza w Gnieźnie i potem u jeszcze dwóch innych, którzy odsyłali mnie do specjalisty chirurga. Dopiero w internecie trafiłem na pozytywne opinie Pani Doktor i zdecydowałem się skontaktować. Zabieg leżącej ósemki w Lednogórze trwał ok 30 min i przebiegł bezboleśnie. Naprawdę polecam.

Profesjonalny lekarz i wspaniały człowiek w jednym! Miałam przez Panią Doktor usówane 3 ósemki. Wszystko poszło sprawnie, bez bólu i w spokojnej atmosferze. Oby więcej takich wspaniałych lekarzy!

Specjalistka najwyżej próby. Miałam przez Panią doktor wyrywane 2 ósemki, które były ułożone w b. skomplikowany sposób. Wszystko poszło b. dobrze. Polecam!

polecam tego lekarza fantastyczny fachowiec.zabiegi bez bólowo sam nie wierzyłem 0 bólu w każdej sytuacji.lekarz godny zaufania. serdecznie polecam...

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Poznań"?

CANDEO Clinic Stomatologia Poznań
Bednarska 6