lekarz Jolanta Ciesielska

Psychiatra

Polecona mi przed kilkunastu laty przez kardiologa, pomogła w wyciszeniu się i opanowaniu choroby serca. Poświęca czas pacjentowi; dobiera skuteczne leczenie; jest więcej niż wiarygodna, jako lekarz dusz ludzkich. Ze wszech miar polecam Panią Doktor, dziękując za komfort życia, jaki dała mi na kilkanaście lat życia.

Lekarz godny zaufania.Leczę się u niej od kilkunastu lat i mogę z ręką na sercu polecić panią doktor...nie raz ...i nie dwa wyprowadziła mnie na prostą, za co jestem jej niezmiernie wdzięczna:).

Pani doktor uratowała mnie od popełnienia głupoty i zwróciła zagubione życie. Gdyby nie ona pewnie teraz leżałbym na cmentarzu komunalnym. Gorąco polecam.

zawiodła mnie i mojego syna , dotąd miałam ogromne zaufanie do pani dr, jednak kiedy ostatnio mój syn pilnie potrzebował pomocy i chciałam umówić się na wizytę prywatną, pani dr zachowała się co najmniej nie profesjonalnie

polecam, bardzo dobry lekarz, mało jest takich lekarzy

polecam, bardzo dobry lekarz, mało jest takich lekarzy

polecam serdecznie. Dodaje wiary w siebie, podsuwa mnóstwo pomysłów do rozwiązania problemów. człowiek wychodzi od niej pełny wairy ze powoli wszystko bedzie dobrze

Uważam ze jest najlepsza .Ma bardzo dobre podejscie do pacjenta i naprawde chce mu pomóc

Lekarka o wysokich kwalifikacjach, potrAFI /wysłuchać człowieka i doradzić, miżna di niej zadzwinic z każdym problemem. NajlepszA W Skierniewicach. Gorąco polecam