lekarz Jolanta Ćwioro-Mulak

Okulista

Okulista, który naprawdę zauważa cierpiącego pacjenta, indywidualne podejście do chorego, prawdziwe zainteresowanie. Do tego świetny fachowiec z wielką wiedzą, dziękuje Pani Jolanto

Profesjonalnie i bezboleśnie, a przy tym bardzo miło. Doprowadziła moje oczy do porządku . Do tego nowoczesny gabinet. Naprawdę polecam.

Należę do osób bardzo wymagających, które wielokrotnie zawiodły się na tego typu gabinetach. Ten okulista to prawdziwa REWELACJA-gorąco polecam!!!

po ostatnim okuliście straciłem wszelką nadzieję, że jeszcze kiedyś zaufam jakiemuś lekarzowi ale tej Pani dr można powierzyć swoje oczy. Polecam!

Jestem bardzo zadowolony z leczenia u pani okulisty Ćwioro-Mulak. Profesjonalne podejście do pacjenta, bardzo miła atmosfera Medixu, niewygórowane ceny. Polecam wszystkim!

Wciąż poszukujesz "Okulista Wrocław"?

oko
Olszewskiego Karola 58