lekarz Jolanta Ćwioro-Mulak

Okulista

Bylam dziś na konsultacji u Pani Doktor Ćwioro-Mulak , Pani dr ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta . Pierwszy raz spotkałam lekarza ktory tak dobrze wszystko tłumaczy i potrafi wysłuchać. Bardzo polecam Panią Jolantę. Pozdrawiam

Rzeczowy i konkretny specjalista znający się na swojej pracy. Bardzo fajne podejście do ludzi. W czasie wizyty w Medixie poświęciła mi całą uwagę i czas. Jestem bardzo zadowolona. Nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń.

Bardzo komunikatywny i kompetentny lekarz. Ludzki empatyczny,cierpliwy z dużą wiedzą.........Pani Jolanta szczegółowo objaśnia problem oraz dokładnie objaśnia sposób leczenia . Polecam.

Lekarz rzeczowy i konkretny. Wytłumaczył w czym problem,, odpowiadała na zadane pytania bez problemu. Polecam zdecydowanie tego okulistę i w razie potrzeby w przyszłości również skorzystam z usług pani doktor :)

Okulista, który naprawdę zauważa cierpiącego pacjenta, indywidualne podejście do chorego, prawdziwe zainteresowanie. Do tego świetny fachowiec z wielką wiedzą, dziękuje Pani Jolanto

Wciąż poszukujesz "Okulista Wrocław"?

oko
Olszewskiego Karola 58