dr n. med. Jolanta Dubiel

1,8
2,2
1,7

Lekarka najpierw przyjęła mnie w prywatnym gabinecie - cena 200 zł. Następnie stwierdziła że konieczne jest jeszcze jedno badanie, ale ona nie ma takiego aparatu i poleciła umówić wizytę w drugim miejscu, gdzie przyjmuje prywatnie, a taki aparat jest. Na miejscu w rejestracji szpitala prywatnego okazało się, że w tym dniu nie ma osoby, która obsługuije ten aparat, ale 200 zł kolejne zostało pobrane. Niepoważna osoba, nie polecam i nie mam do niej zaufania.

dr Dubiel jest słabym specjalista. Kłamie, nie mówiąc o konsekwencji zabiegu. Sam zabieg opasania siatkówki wykonała w sposób tragiczny wywołując zeza i jaskrę, które niszczy mój wzrok. Mówiła,że zez zniknie w ciagu 0,5 roku od operacji. Dzisiaj mija 5 lat i widzę podwójnie. Opasanie oka wykonała bez wyczucia, powodując, że mam jaskrę i oko ma KSZTAŁT ósemki. Lekarz z Bielska powiedział co za konował wykonał mi taką operację.Biorę pełną odpowiedzialność za napisane słowa. Profesor UR.

zabieg wykonany poprawnie lecz źle dobrane soczewki,naciąganie na kolejne prywatne płatne wizyty nie polecam

Bardzo dobry lekarz-specjalista. Polecam wszystkim z całego serca. Kompetentna, uprzejma, wspaniały lekarz i człowiek. Stanisław

Stanisław

Psuje wzrok, kłamiąc ze operacja się udała, tylko pacjent gorzej widzi niż przed!!! Nie polecam ponieważ "jedzie na starej opinii"!!!

Marny okulista, wykonuje operacje na których się nie zna produkując kaleki, oszukuje przez to fundusz zdrowia bo trzeba wielokrotnie po niej poprawiać operacje.