lekarz Jolanta Duch-Berger

Dermatolog, Wenerolog

Bardzo dobra lekarz Dermatolog. Choruję na Łuszczycę i za każdym razem długo tłumaczy oraz radzi co i jak. Skierowanie do szpitala zaakceptowane natychmiast. Mega pomocna. OD razu wymaga badań, jeżeli takie są potrzebne. Pilnuje bardzo wszystkich parametrów. Polecam !

Nie polecam! Pani doktor bardzo nie miła, w czasie wizyty kiedy mówiłam o swoim problemie Pani doktor powiedziała, że nie ma czasu i spieszy się jej do domu. Po badaniu nie wytłumaczyła jak stosować leki ani w czym dokładnie tkwi problem.

Wszystko cacy ,fajnie, miło, normlanie się rozmawia. Nie wiem, może z żeńską stroną ma jakieś problemy?

Bardzo miła kobieta. Niebrzydka i pewnie stąd tyle złych opinii z żeńskiej strony pacjentów... Polecam.

NIE POLECAM!!!Jest nie miła,Nie słucha do końca co pacjent ma do powiedzenia,przerywa zdanie w połowie wypowiedzenia się,byłam pierwszy i ostatni raz.W dodatku przychodzi do pracy jak jej pasuje,bierze ludzi z godzinnym opóźnieniem! !!

Nie Polecam!!!Jest nie miła,nie słucha do końca pacjenta co ma do powiedzenia,przerywa w trakcie wypowiedzenia się!!Byłam pierwszy raz i ostatni.

OKROPNA, NIEKOMPETENTNA, NIEMIŁA!NIE POLECAM! Ta pani ma gdzieś pacjenta! Zapisala nam leki, zamiast najpierw zrobic badanie mikrobiologiczne, i jak się później okazało leki były nieskuteczne na tę chorobę!

Pani doktor niestety nie szanuje pacjentów. Zamiast zmienić godziny przyjęć, przyjeżdża za O WIELE późno. Pospólstwo może przecież poczekać, prawda? Opóźnienia są niesamowite i nie wynikają niestety z pośwęcania czasu pacjentowi. Odradzam.

Wyjątkowo przyjemna i kompetentna Pani dr. Duża wiedza i co za tym idzie efekty w leczeniu. POlecam wszystkim - mnie pomogła bardzo...