lekarz Jolanta Dyszewska-Kowalczyk

Bardzo niemiła kobieta.... Na zadane pytania odpowiada w taki sposób, że człowiek żałuję że je zadał. Zachowuje się jakby wszystkie rozumy pozjadala. Bardzo bardzo bardzo nie polecam.. fachowo też na minus.

Pani doktor jest najlepszym specjalistą pediatrą, zawsze mogę na niej polegać. Polecam z całego serca :)

Nie polecam to mało powiedziane. Przestrzegam! Pani doktor doprowadziła moją 9-cio miesięczną córkę do zapalenia płuc. Po dwutygodniowym leczeniu PRZEZIEBIENIA i braku zmian osłuchowych wylądowałam u innego lekarza i okazało się. W tym samym czasie Pani Kowalska leczyła mojego starszego syna. U niego zakończyło się "tylko: zapaleniem oskrzeli. W ostatnich kilku tygodniach słyszałam conajmniej 10 podobnych historii do mojej, w których Pani doktor nie była w stanie zdiagnozować choroby, a inny lekarz orzekł po pierwszym osłuchaniu. Te dzieci po "leczeniu" Pani doktor kończyły z zapaleniem oskrzeli, ucha środkowego, a nawet trafiały do szpitala z zapaleniem płuc. Dlatego przestrzegam przed Panią Jolantą Dyszewską- Kowalską

Pani doktor nadaje sie do leczenia ale samej siebie. Co wizyta wymyśla coraz to nowsze choroby mojemu dziecku chociaż po wizytach u specjalistów okazuje sie być wszystko ok. Nie polecam

POLECAM JESTEM ZADOWOLONA Z PRACY TEGO LEKARZA . PIEKNY GABINET JEST ROWNIEZ M IN ZASLUGA PANI DOKTOR.

.........................................................................................................................................................................................................

sam bylem pacjentem u pani doktor, a teraz lecze u niej swoje dzieci. ciezko trafic na tak dobrego lekarza.

Najlepszy pediatra w okolicy, polecam. Leczę wszystkie swoje dzieci. Pani Doktor jest uprzejma i cierpliwa.

przez niekompetencje i brak jakichkolwiek umiejętności mój 2-miesieczny syn nie może spać bo mądra pani doktor wystawiła złą diagnozę i zawaliła dziecku żołądek !