lekarz Jolanta Flejsierowicz-Moniakowska

Nie polecam wizyty u tej pani. Nieuprzejma, niekompetentna, nie szanuje swoich pacjentów. Nie dość, że przerywa w połowie zdania to nie potrafi odpowiedzieć na zadane pytania, a także odmawia sposobu antykoncepcji, ze względu na własne poglądy.

Mam nadzieję że kogoś przestrzegę przed wizytą u tej Pani. Nie wiem i już nie chcę wiedzieć z czego to wynikło ale nie rozumiem jak "lekarz" z wieloletnim doświadczeniem(by się wydawało) mógł nie zauważyć torbiela czekoladowego 5cm!TAK CENTYMETRÓW i polipa endometrialnego?!! i nie zlecając odpowiednich badań na bolesna miesiączka proponować lek przeciwból. Z samego wywiadu można podejrzewać ENDOMETRIOZĘ, którą może potwierdzić badanie!! Więc do czego doszło, że chodzimy do lekarza, który mówi ginekologicznie wszystko ok, chcesz zajść w ciążę i nie możesz - dlaczego???- bo NIE JEST OK!!A ZAMIAST ZLECENIA BADAŃ SŁYSZYSZ cyt. "trzeba nie chcieć być w ciąży"..-ŻENADA!(to nie średniowiecze!!) MOJA RADA-Jeśli jesteś zdrowa to chodź do tej Pani- gorzej jeśli Ci coś dolega...Mój przypadek NIE JEST JEDYNY!

Fantastyczny, kompetentny lekarz. Bardzo dokładnie wszystko opisuje, jest sympatyczna, poświęca uwagę pacjentowi, odpowiada na każde pytanie, tłumaczy, wyjaśnia, w gabinecie panuje na prawdę miła atmosfera.

super KOBIETA (TO NAJWAŻNIEJSZE) lekarz z powołnia, odpowiada na każde pytania prosto, zrozumiale i fachowo. POTRAFI ZAPEWNIĆ OPIEKE I ZAINTERESOWANIE W CZASIE CIĄŻY I PO PORODZIE Lekarzy jak mało !!!!!!!!!!!!!!!! POLECAM I POZDRAWIAM

Lekarzy jak mało !!!!!!!!!!!!!!!!
POLECAM I POZDRAWIAM

Bardzo dobra specjalistka. Jestem bardzo zadowolona, wizyty u pani doktor są konkretne, potrafi porozmawiać, zagadać tak aby pacjent sie rozluźnił, udziela konkretnych ale zarazem prostych odpowiedzi. Bardzo polecam

TA PANI JEST NIE POWAZNA !! CZY MA WPLYW TO ZE KTOS NIE CHCE DO PANI CHODZIC PRYWATNIE ?? TYLKO PANSTWOWO .... ZACHWOALA SIE PANI JAK OSTATNI TERORYSTA A JA TEGO NIE ODPUSZCZE DO ZOBACZENIA W GABINECIE!!!!!!!!!!!!!

Bardzo miło jestem powiedzmy zaskoczona, w porównaniu z poprzednim lekarzem. Wszystko jasno i wyraźnie wytłumaczone, Ogólnie w końcu znalazłam odpowiednią lekarkę. Polecam.

Bardzo dobry lekarz, wizyta przebiega sprawnie i bezstresowo. Pani doktor wzbudza zaufanie pacjentki, jest uprzejma, kompetentna,poradzi,pomoże, kiedy trzeba zażartuje - oceniam bardzo pozytywnie.

Pani doktor swietnie wszystko tłumaczy,rozwiewa wszelkie wątpliwości. Jest uprzejma i wykonuje wszystkie potrzebne badania. Polecam

Prowadziła całą moją ciążę. Ze względu na mój stan zdrowia byłam na zwolnieniu lekarskim. Na początku mojej ciąży miałam bardzo złe wyniki i bałam się o dziecko. Pani doktor bardzo dobrze prowadziła moją ciąże. Wysyłała mnie na badania mało inwazyjne dla dziecka. Pod koniec mojej ciąży wyniki bardzo się poprawiły. Pani doktor była cały czas pod telefonem. Mam śliczną zdrową córeczkę. Polecam tę lekarkę bo na prawdę rozumie kobiety w ciąży.