lekarz Jolanta Franusiak

2,2
1,9
2,7
1,7

Zdecydowanie odradzam wizytę u tej Pani. Czekałam na wizytę 1,5 roku po czym przełożono mi ją a Pani doktor i tak nie przyszła na umówioną godzinę. Po zwróceniu uwagi przez pacjentów Pani doktor stwierdziła, że radzi umówić sobie wizytę u kogoś innego bo u niej i tak nic się nie zmieni i będzie się spóźniać. Ton wypowiedzi oczywiście lekceważący, pretensjonalny i gburowaty. Ręce opadają...

Odradzam wizytę u tej pani. Ma gdzieś swoich pacjentów, nie przyjeżdża na umówione wizyty. Nie umówię się więcej do niej i nikomu jej nie polecę.

To nie jest lekarz, to jest wstrętna baba nie sympatyczna,ignorantka .Pacjentów ma za nic każe na siebie czekać godzinami.Bezczelna kobieta ,kłamczucha , ludzie uciekajcie od niej z daleka

Mam 18 lat, w maju tego roku 19. Internista po wielu badaniach stwierdził, że mogę mieć niedoczynność dostałam skierowanie do endo, jednak czeka się wiadomo ile. Ojciec zabrał mnie prywatnie do Doktor Franusiak. Co prawda raz przełożyła na tydzień później, dla nas lepiej bo dogodniejsza pora. Żeby wejść czekałam 15min. Spędziłam w gabinecie 20min jak nie więcej. Przeprowadziła wywiad (jedynie nie dopytała o chorobę u mojej rodziny), następnie zbadała moje serce, sprawdziła węzły (powiększone były), tarczyce, następnie spytała czy kiedykolwiek miałam robione USG, jako, że nie miałam postanowiła mi zrobić. Na prawym płacie wyszły dwie zmiany, jedna mniejsza 3/5mm, druga większa nie wiem ile dokładnie, ponieważ stwierdziła, że być może to zwykłe "naczynie". Dla pewności co to dokładnie jest i czy/jak szybko rośnie powiedziała, zebym przyszła za 2-3 miesiące. Wszystko mi ładnie wyjaśniła, zleciła euthyrox 25 na moje początki niedoczynności. Widać było, że chcę mnie ponownie zobaczyć w tak małym odstępie czasowym, bo coś ją na tym USG zmartwiło. Dowiedziałam się co chciałam i będąc szczerym jej indywidualne podejście bylo całkowicie lepsze niż to które otrzymałam w szpitalu na parkitce, gdzie bez żadnego usg spędziłam niecałe 5min po 2godzinach czekania. POLECAM

Witam jeżeli chodzi o doktor Franusiak to nie polecam lekceważy sobie podejście do pacjenta. Nie przychodzi na wyznaczone godziny zmienia terminy w cały świat. Zmieniała termin 5 raz bo jej coś wypadło. Szukajcie sobie innego lekarza bo jest wielu i zapewne bardziej kompetentnych niż DR FRANUSIAK NIE POLECAM NIE POLECAM

Witam jeżeli chodzi o doktor Franusiak to nie polecam
NIE POLECAM NIE POLECAM

odradzam zdecydowanie ,przypadek mojej mamy odzwierciedla wszystkie komentarze jakie przeczytałam na temat p.dr .,traktuje pacjentów przedmiotowo ,jest miła ale niekompetentna ,od roku moja mama nie moze dostac sie na wizyte i nie dlatego ze jest tylu pacjetów tylko dlatego ze p.dr lekcewazy wszystkich ,nie przyjezdza na umówione wizyty ,nie informuję wczesniej ze jej nie bedzie (woli wyjazd na wczasy ) mama jest po udaze pnia mózgu a pomimo to była lekceważona przez lekarza ,brak wizyt i błędnie przyjmowanie hormonu spowodował bardzo wysoką nadczynnośc (0,546 TSH ) PRZESTRZEGAM PRZED WIZYTĄ U PANI DOKTOR

Pierwsze wizyty u Pani doktor były prywatne i było Ok.Później byłam na jednej wizycie publcznej następną miałam wyznaczoną za 2 miesiące.Pani doktor miała mi odstawić leki,gdy zgłosiłam się do przychodni/a dojeżdżam ok.60km/ dowiedziałam się,że DZISIAJ PANI DOKTOR NIE PRZYJMUJE BO COŚ TAM WYPADŁO.ZADZWONIMY DO PANI W NAJBLIŻSZYM CZASIE.WYNIKI PANI BADAŃ/robiłam oczywiście prywatnie/PROSZĘ ZACHOWAĆ,BO BĘDĄ WAŻNE.DZWONIŁAM DO PRZYCHODNI KILKA RAZY,ALE ZNIECIERPLIWIONA PANI RECEPCJONISTKA POINFORMOWAŁA MNIE,ŻE TO PANI DOKTOR USTALA ZALEGŁE WIZYTY, WIĘC TA WYMIANA TRWA JUŻ PONAD ROK A W TEJ CHWILI JAKOŚ NIE MAM SZCZĘŚCIA SIĘ TAM DODZWONIĆ.ALE GDYBY TO CZYTAŁY OSOBY KOMPETENTNE Z NFZ TO NIECH PANI DOKTOR OTWORZY PRYWATNĄ PRZYCHODNIĘ BO NIE WIEM JAK TO WYGLĄDA W KARTACH PACJENTA BO KAŻDA WIZYTA PRYWATNA MOŻE BYĆ PUBLICZNĄ.ZGADZAM SIĘ Z POPRZEDNIĄ OPINIĄ,IŻ PANI DOKTOR TO IGNORANTKA.ZAWSZE CZUŁAM NIEDOSYT PODCZAS WIZYTY.TAK JAKBY BYŁA TU A DUCHEM GDZIE INDZIEJ.SZKODA SŁÓW.ALE MYŚLĘ ŻE DLA ZASADY PÓJDĘ TAM JESZCZE I OPISZĘ WRAŻENIA,

Byłam u Pani doktor w przychodni Novomed .Na pierwsza wizytę przyszła ,mam guzka na tarczycy .Pomimo wyników badań ,które sama zrobiłam ,Pani doktor wogóle nimi się nie zainteresowała. Mam hiperprolaktynemię czynnościową ,stwierdziła ,że tego schorzenia się nie leczy .Zrobiła mi biopsje guzka ,który okazał się być łagodny, żadnego leczenia ,żadnego skierowania na wycięcie. Następną wizytę miałam za rok . Pani doktor nie pojawiła się ,pól godz. przed wizytą ,zadzwoniła ,że dzisiaj nie przychodzi do pracy, podobno tak często robi. Następnej wizyty nie ma i wygląda na to ,że nie będzie .Proszę samemu wyciągnąć wnioski ....Nie polecam Pani doktor !!!!

Nie szanuje pacjenta . Nigdy nie przychodzi na czas,czeka się pod gabinetem godzinę . Wizyta polega na wypisaniu recepty - około dwóch minut .Zdecydowanie odradzam .

Pani doktor swoją niekompetencją wprowadziła mnie w duzą niedoczynnosć. Zerowe podejscie do pacjenta w wywiadzie i leczeniu pod kątem innych schorzeń. Zero szacunku do człowieka. Pani doktor każe na siebie czekać od godziny do trzech. Takie ma osiągi czasowe. Uważam, że bardziej szkodzi niz leczy.