lekarz Jolanta Gałkowska

Neurolog

Polecam za uprzejmość,podejście do pacjenta z uśmiechem.Obojętnie czy jest to wizyta prywatna czy nie,pacjent traktowany jest tak samo...

Przede wszystkim Pani Doktor jest cudownym człowiekiem, a do tego bardzo dobrym i kompetentnym lekarzem. Ma bardzo dużo empatii wobec pacjenta, potrafi słuchać i każdemu stara się pomóc najlepiej jak potrafi. Już po pierwszej wizycie poczułam się lepiej i fizycznie i psychicznie. Dziękuję Pani Doktor.

Dr Jolanta Gałkowska? wspaniały człowiek,rzeczowy, konkretny, lekarz. Bardzo polecam - bardzo mi pomogła.

Leczę się u Pani doktor już dłuższy czas. Bardzo pomogła i nadal pomaga w walce z migrenami. Bardzo uprzejma, miła, kompetentna z powołania osoba. Polecam gorąco. Tylu lekarzy ilu zwiedziłam, tyle leczeń, niepotrzebnych tabletek... Jestem zadowolona, że w końcu trafiłam na kogoś, kto pomógł mi. Wielkie podziękowania dla Pani doktor! :)

Pomimo pędu czasu i natłoku różnych zajęć pani doktor wspaniale potrafi zająć się pacjentem. Uważnie słucha, tłumaczy zaistniałą chorobę, wyjaśnia krok po kroku. Przy tym jest uprzejma i miła.Nie pozbywa się pacjentów i kolokwialnie mówiąc nie robi nic na "odwal się".Zdecydowanie polecam.Pani doktor Gałkowska to znakomity fachowiec, lekarz i człowiek z powołaniem.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Częstochowa"?

Anna Minkner

Neurolog dziecięcy