Jolanta Ganowicz

Pediatra

Fachowiec, ale bardzo humorzasta i momentami zwyczajnie nieuprzejma. Leczy skutecznie i to trzeba jej oddać.

Lekarz godny polecenia i zaufania.Miła,czuła i dobroduszna osoba.W nasze czasy takich ludzi jak pani Jolanta ciężko spotkać.Dobrze by było spotkać w każdym szpitalu,nie tylko na Madalińskiego tak dobrego lekarza jak pani DOKTOR JOLANTA GANOWICZ.Marta i Emilka.

Trafiliśmy z trzymiesięczny, maluszkiem do szpitala na Madalińskiego. Dr Ganowicz została naszym lekarzem prowadzącym. Pierwszy raz spotkałem tak profesjonalne podejście do pacjenta. Uspokoiła nasz niepokój i upewniła nas że dziecko jest w dobrych rękach. Polecam Panią doktor i świetny szpital. Oczuwiście jak będziecie musieli korzystać.

Mogłaby być bardziej uprzejma. Poza tym myślę, że jako lekarz zna się na swoim fachu. Spełniła moje oczekiwania. Polecam!

Znakomity lekarz. Niewielu ma takie podejście do pacjenta, leczenie natychmiast przyniosło efekty. Polecam

Wciąż poszukujesz "Pediatra Warszawa"?

SPZZLO Warszawa-Żoliborz
ulica Szajnochy 8