lek. dent. Jolanta Głogucka

Leczyła mi zęby kanałowo, ani razu nie stwierdziła konieczności wykonania rtg przeleczonych zębów, a niestety zdjęcia rtg nie tuszują źle wykonanej endodoncji. Więc jak się Pani dr nie zna na tym co robi, to niech nie bierze od ludzi pieniędzy za takie leczenie. A to że pani dr jest sympatyczna to pewnie dlatego że tak zarabia na naiwnych pacjentach.

Polecam dr.J.Głogucką a wierzcie mi że wiem co mówię bo już nie u jednego stomatologa byłam.Ta pani dr.wykonuje swą prace z sercem a nie jak to się mówi z musu i ma naprawdę cierpliwe podejście do pacjenta.Wykonuje swą pracę naprawdę super.Jestem z niej naprawdę zadowolona.

Pani doktor przemiła,moje dziecko chętnie do niej chodzi. polecam !!!!!

Pani doktor przemiła,moje dziecko chętnie do niej chodzi. polecam !!!!!