dr Jolanta Gołaszewska

2,6

Pani doktor jeśli można tak nazwać osobę, która nie ma pojęcia o ginekologii, a zajmuje się tym od wielu lat jest jedną wielką pomyłką którą stanęła na mojej drodze w życiu. Wypisuje leki które już od dawna są wycofane z obiegu. Nie umie zdiagnozować choroby. Gdyby zbadala mnie jak nalezy moze dzis nie mialabym raka, a tak przez źle pobraną cytologie i zła diagnoze walcze z tym syfem juz pol roku. Wiedza tej pani jest minimalistyczna. Odradzam każdej kobiecie wizyty u tej osoby.

Omijać szerokim łukiem. Chamska, bezszczelna, kilkakrotnie mnie obraziła. Jeśli mówi do mnie, że "była młoda to może i nie była świadoma, że zrobili cytologię"i ma do mnie pretensje, że nie może nic rozczytać z karty no to sorry, tylko z grzeczności nie zrobiłam jej awantury i nie wyszłam z gabinetu. Kpiła ze mnie i cały czas przerywała. Spóźniła się pół godziny, trzyma pacjentów tyle samo bo z nimi gada o pierdołach. Jeśli nie chcecie się rozpłakać tak jak ja to NIE POLECAM.

Ta ginekolog to kompletna porażka, ma może wykształcenie weterynaryjne, choć nawet do zwierząt się nie nadaje. Niekompetentna, niedelikatna, chamska, traktuje pacjentkę jak szm*tę, bada tak, że się płacze z bólu, z siebie robi najmądrzejszą osobę na świecie, opowiada o tym, jaka jest biedna, bo w przychodniach nie ma pacjentów, a na SOR zawsze pełno. Pyta się jakim samochodem się przyjechało, gdzie się mieszka, co robi się w życiu. O zgrozo, pielęgniarka barbara przy badaniu ginekologicznym stoi naprzeciw kozetki i patrzy jak wielce miłościwie panująca bada pacjentkę. I scena z ulicy Ogrodowej: "basia, chodź wymij mnie ten kabel, bo ultrasonograf nie jest letki."-cytując, a ja leżę prawie naga. Przy badaniu ta su*a wrzeszczy, żeby nie dotykać jej ręki kolanem (niechcący), bo ona sobie tego nie życzy. Innych słów na podsumowanie tego lekarza znaleźć nie mogę, więc z cenzurą, bo bez niej nie przejdzie, parafrazując Piłsudskiego: nie lekarz, a ku*wa.

Doświadczona ginekolog.Urodziła mi córeczkę przez cięcie cesarskie 11lat temu,potem operowała mi mięśniaki i znów jestem w ciąży pod opieką mojej doktor.Wiem,że będzie dobrze.

Ja kiedyś chodziłam do dr Joli w Napromedyce,ale już tam od dawna nie przyjmuje.Ale nie szkodzi ,bo się okazało,że jak potrzebuję to bada mnie w poradni na Warszawskiej lub okresowo w Prywatnej Praktyce.Jest u mojej ginekolog w gabinecie spokojnie,intymnie,ma dla mnie czas,umawia tak,by nie czekać w kolejce.Polecam ją zawsze swojej rodzinie i znajomym,bo ma duże doświadczenie kliniczne.

Szybko stawia prawidłową diagnozę.W ciągu jednej wizyty zrobiła cytologię,USG piersi,USG ginekologiczne ,wysłuchała i zastosowała prawidłową diagnozę.

Lubiłam wizyty u doktor,ale już od dawna tam nie pracuje tzn w napromedyce.Ale odnalazłam ją ,w jej prywatnym gabinecie.Wizyty traktuję jak relaks,nawet, gdy odbierałam złą cytologię tak wystawiła mi skierowanie do diagnostyki,że nie byłam zdenerwowana,a w szpitalu sama zrobiła mi zabieg operacyjny.Aktualnie jestem już zdrowa.Moja lekarz działa szybko i skutecznie.Ma od lat dużo pacjentek.Doświadczona w tym swoim zawodzie,dużo wie.

Może gada zbyt wiele i przez to sprawia wrażenie trochę zakręconej ale jest bardzo dobrym lekarzem. Prowadziła moją ciążę i operowała moją mamę(sprawa onkologiczna). Polecam.

beznadziejna, niekompetentna, wsibska bez wiedzy medycznej

beznadziejna, niekompetentna, wsibska bez wiedzy medycznej