dr Jolanta Grelak-Leońska

2,6
2,9

Wszystko ładnie pięknie dopóki nie zaczęły się problemy zdrowotne córki. Skierowania wypisywane jakby z łaski. Chodziłam przez pól roku prosząc o skierowania do specjalistów, bo cały czas było gorzej. U córki nasilone rozwolnienia, często z domieszką krwi. W końcu usłyszałam że może iść do psychologa, bo to w głowie siedzi. W końcu wymusiłam skierowanie do szpitala, po serii badań zrobionych prywatnie. Po dostaniu się do szpitala, dostałam burę.... dlaczego tak późno przychodzę. Córka ma chorobe przewlekłą... cierpi na nieswoiste zapalenie jelit.Po wyjściu ze szpitala zmiana lekarza !!!

Pediatra z doświadczeniem, godny polecenia, jednak ciężko jest panią doktor złapać. Zawsze wszystko jasno wytłumaczone, klarownie, bez pośpiechu. Polecamy zawsze, jeśli tylko uda sie dostać na wizytę:)

Zawsze wszystko jasno wytłumaczone, klarownie, bez pośpiechu.
Polecamy zawsze, jeśli tylko uda sie dostać na wizytę:)

Kilkakrotnie korzystałam z usług pani doktor. Wizyta przebiega spokojnie, bez pośpiechu, diagnoza zawsze trafiona i bez nacisku na antybiotyk. Bardzo polecam.

Niezwykle kompetentna i empatyczna. Ogromne doswiadczenie przejawia sie w kompleksowosci badania i wychodzeniu w inicjatywa co do zadbania o inne kwestie zdrowotne dziecka, ktore nie sa przedmiotem badania. I tak samo jak godny zaufania lekarz to i czlowiek, bo jest emaptyczna, zaangazowana, ciepla i kreatywna. Zdecydowanie polecam i nie wyobrazam sobie innego Pediatry dla naszego dziecka. Dziekuje Pani Doktor!

Pani doktor bardzo specyficzna w stosunku do rodzica, nie jest niemiła jednak bardzo zachowawcza i oficjalna. Natomiast ma super podejście do dziecka. Przy każdej wizycie w szpitalu u mojego syna miała czas na pogawędkę i odrobine uśmiechu dla dziecka. Pierwszy raz miałam z Panią doktor kontakt w szpitalu i z pewnością bym ja poleciła! Wszystko dokładnie wytłumaczyła nam w kwestii leków, wysłuchała również co my mamy do powiedzenia. Może faktycznie jest specyficzna natomiast jako lekarz wzbudziła nasze zaufanie i bardzo pomogła synowi.

Najlepszy pediatra z jakim ja i moje dzieci mieliśmy do czynienia. No może nie jest szczególnie serdeczna dla rodzica, ale dziecko wita, zagaduje i pyta z czym przychodzi, a i po głowie pogłaszcze jeśli trzeba. Leczenie zawsze trafione, tłumaczy na co lek, dlaczego i jak działa. Nie gdyba, kieruje na wszelkie możliwe badania często wręcz na wyrost. Dziecko przez 6 lat raz miało przepisany antybiotyk i jakoś sobie radzi bez nich. By było miło, to się można umówić z koleżanką na kawę, a jeśli o pomoc lekarską chodzi, to polecam panią doktor.

Bardzo niemiła Pani. W ogóle nie słucha co się do niej mówił, a potem jeszcze człowieka ona zwyzywa, że przecież jej się powiedziało, że czegoś nie mogę brać. Bez komentarza. Chyba empatię też ta Pani doktor już zatraciła. To przykre w zawodzie lekarza i żal niestety jej pacjentów.

Pani Doktor jest bardzo rzeczowa i konkretna diagnozy stawia trafne zawsze potwierdzone są u specjalisty jako lekarz kliniczny dobiera leki dobre i skuteczne nie odmawia skierowań interesuje się przebiegiem leczenia jestem bardzo zadowolona i polecam znajomym,którzy potwierdzają mój wybór leczy moich synów 8 i 6 lat od urodzenia mam ogromne zaufanie do Pani doktor zawsze nam pomoże i wyleczy

Zawsze służy pomocą, nawet w niedziele i święta. Leczenie zawsze w 100% trafione! Takiego lekarza ze świecą szukać. Polecam!

do mojego 2 letniego synka powiedziała " zamknij się w końcu bo mnie już głowa boli". chłopiec się jej po prostu bał. I jak widać głupi nie jest... zauważyłam że im mniej jestem dla tej Pani miła tym bardziej ona się stara. każda wizyta w ośrdoku jest stresem dla mnie i dziecka. jak mogę to jeżdżę prywatnie do Poznania, ale nie zawsze się da...