lek. dent. Jolanta Gromaszek

Stomatolog, Protetyk

Do Dr Gromaszek udalam sie z chora jedynka. Kierowalam sie opiniami innych i nie pomylilam sie. Klinika dr Gromaszek to przyjazne miejsce zarowno dla malych jak i tych duzych pacjentow. Personel kliniki jak i sama dr Gromaszek to przemili ludzie a przede wszystkim doskonali w tym co robia. Patrza globalnie na problem, uczciwie doradza optymalne rozwiazanie. W moim przypadku sprawili ze nareszcie poczulam ze znalazlam wlasciwy zespol ludzi, ktorzy uczciwie tak po ludzku sa w stanie mi pomoc…a problem okazal sie u mnie niebanalny, bo zanik kosci i liczne braki zebow… W czerwcu wracam do

Byłem, leczyłem i wracałem szczęśliwy do domu. Najlepsza dentystka na jaką w życiu trafiłem! Dla niej priorytetem jest zdrowie i zadowolenie pacjenta. Panią Gromaszek polecam wszystkim niedowiarkom i tym, którzy już stracili nadzieję na znalezienie uczciwego lekarza.

Stomatolog z klasą. Zawsze zaangażowana w to co robi. Dbająca o pełen komfort pacjenta. Rzadko dziś spotykana anielska cierpliwość, delikatność i przede wszystkim profesjonalizm to tylko nieliczne z jej zalet. Zresztą najlepiej przekonać się o tym na własnych zębach :)

Ogromna wiedza i umiejętność. Profesjonalne podejście do pacjenta i cierpliwość.Cudowna osoba i stomatolog,która z przyjemnością robi to co lubi i z uśmiechem na ustach wita swoich pacjentów .Dorcia

P. Doktor jest niesamowitym lekarzem-ja osobiście ufam bezgranicznie. Dodatkowo zwracałam zawsze uwage na czystość gabinetu, a u p. Doktor jest super czysto. Leczę się juz 5 lat i nie wyobrażam sobię zmiany lekarza.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134