dr Jolanta Herzog

Internista, Pediatra

Świetne podejście do pacjentow w kazdym wieku, nie boi sie wypisywac skierowan na badania jesli ma jakies watpliwosci. Panią doktor uwielbiam ja, moje dziecko a takze moj dziadek :)

Trafiliśmy do Pani doktor na dyżur niedzielny. Wspaniała kobieta z bardzo dobrym podejściem do dziecka. Fachowa porada i wyczerpująca.

Bardzo rzetelna lekarka. Opiera swoje badania na dodatkowych badaniach laboratoryjnych. Na każde pytanie dotyczące choroby dziecka odpowiada wyczerpująco, jeżeli czuje brak zrozumienia ze strony matki stara się tłumaczyć ponownie.

Cudowny lekarz! nieoceniona miłośniczka kotków i przede wszystkim dzieci :) Zawsze celnie trafia z diagnozą. Nawet gdy mój synek choruje i mamy zły humor u Pani Joli zawsze wraca dobry nastrój :)

Bardzo dobry lekarz!!! Profesjonalnie podchodzi do pacjenta, bada szczegółowo i ma wspaniałe podejście do dzieci.

Wciąż poszukujesz "Internista Ostrów Wielkopolski"?

Ostrów Wielkopolski

Spichrzowa 16