lekarz Jolanta Kacała

Psychiatra

1,6
2,6
2,1

Pracuje w ośrodku uzależnień, tak jak wyżej jest niekompetentną, z bardzo nie miłą aparycją "psychiatrą". Mimo moich zaburzeń wystawionych w szpitalu psychiatrycznym, lekceważy je, wręcz mam wrażenie że wyśmiewa się z zaburzeń pacjenta. Nie daje dojść do słowa, nie wsłuchuje się w poważne problemy pacjenta, nie polecam, trzymać się z daleka!

Bardzo nie miła Pani zamiast zająć się pacjentem to każe czekać nawet kilkanaście minut w gabinecie. W niczym nie pomogło tylko w nie miły sposób zwraca się do chorego pacjenta co moim zdaniem jest nie dopuszczalne.

Pani Kacała niestety wybiera sobie pacjentów dla których jest miła i uprzejma. Nie wiadomo w jaki sposób kwalifikuje takie osoby. Mnie po raz kolejny zakwalifikowała do tych gorszego sortu. Brak kultury, oschłość i uciszanie oraz nie pozwalanie na wypowiedzenie się to jej sposób na prowadzenie wywiadu lekarskiego. Przykre że taki człowiek - z brakiem empatii i kultury osobistej oraz śmiem twierdzić z brakiem wiedzy o niektórych zaburzeniach , prowadzi praktykę lekarską związaną z ogromną odpowiedzialnością za innych, słabych psychicznie ludzi.

Zbyt szybko i mocno schematycznie diagnozuje i podchodzi do pacjenta. Zwraca się co do niektórych pacjentów per ty, a nie zwrotem "pan" "pani". Nie potrafi wycofać się z błędnie postawionej diagnozy. W trakcie wizyty ma zwyczaj odbierać telefony, jakby nie mogła oddzwonić po wyjściu pacjenta z gabinetu. Na plus jest to, że potrafi zaangażować się w pomoc administracyjną / urzędową pacjenta. Mocno nie polecam tego lekarza. Jeśli szukasz psychiatry, udaj się do kogoś innego.

Bardzo dobry psychiatra, moim zdaniem nie ma lepszego, konkretna od razu wie o co chodzi, rozgryzła problem na pierwszej wizycie

Pani doktor nie wysłuchała mnie dokładnie na pierwszej wizycie, ani na kolejnej. Jak na podstawie niepełnego wywiadu stawiać więc trafną diagnozę? Przepisane leki podziałały na mnie bardzo źle, zero zrozumienia, chłodne wręcz zniechęcające podejście do pacjenta, nie mówiąc już o kulturze. Nie polecam.

Pani Doktor jest bardzo dobrym psychiatrą. Jest miłą, empatyczną, rzeczową osobą, przed którą łatwo można się otworzyć. Budzi zaufanie, z zainteresowaniem słucha pacjenta, potrafi doradzić i pomóc. Ma bardzo profesjonalne i życzliwe podejście do pacjenta. Gorąco polecam!

Pani "doktor" prezentuje bardzo schematyczne podejście do pacjenta. Powzięta diagnoza od samego początku była totalną bzdurą. Pani "doktor" nie wykonała badań (choć istniały odpowiednie badania) przed wpisaniem rozpoznania, a pomimo tego faktu postawiła taką, a nie inną diagnozę. Była zdziwiona wynikiem tych badań, kiedy zrobiłem je na własną rękę. Właściwym byłoby gdyby ta Pani zmieniła sobie zawód na inny.