Jolanta Kasperkiewicz-Skałecka

Internista, Pulmonolog

Dobra diagnoza, ogromna wiedza, Pani DR w sposób przejrzysty zaproponowała metodę leczenia. Pierwsze wrażenie bardzo korzystne.

Lekarka bardzo dokładna, prostym językiem wytłumaczyła wszystko. Liczy się dla niej dobro pacjenta . Lekarz nie naciągający na pieniądze Polecam

Witam serdecznie. Uważam żę pani dr dzięki swej delikatności z jaką podchodzi do pacjenta potrafi zasiać w nim spokój i nadzieję , co nie zawsze powinno być możliwe ) pozdrawiam ją i polecam z czystym sercem!

nigdy nie miałem z tą panią problemu, zawsze szybka diagnoza i leczenie. No i zawsze czuję się tu miło- uśmiechnięta obsługa i miła atmosfera. Tylko polecić.

Wciąż poszukujesz "Internista "?

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz
Kolorowa 5/5A, 20-802 Lublin