lekarz Jolanta Klemens

Psychiatra

3,5
3,3

Jest to moim zdaniem najlepsza lekarka - psychiatra w Polsce. Przy tym bardzo subtelna, kompetentna i urocza.

Godna polecenia, profesjonalna, ogromna wiedza i duże doświadczenie. Leczy od dłuższego czasu moją mamę i nie mam żadnych zastrzeżeń.

Ta psychiatrzyna to kolejny "fachowiec". Próbuje faszerować pacjenta bardzo drogimi psychotropami gdzie nie było w ogóle takiej konieczności (inny lekarz chwycił się za głowę i kazał natychmiast odstawić). Przemądrzała, diagnozy wyciąga z rękawa- widocznie woda sodowa uderzyła do główki!

Odradzam zdecydowanie. To że ktoś przychodzi do psychiatry to nie znaczy, że można kogoś traktować protekcjonalnie.

Bardzo miła , kompetentna , dzięki Pani doktor znów mogę normalnie żyć , zanim do niej trafiłam leczyłam się u innych lekarzy ale nie potrafili dobrać mi odpowiednich leków i zamiast pomóc tylko pogarszali mój stan zdrowia , dopiero Pani dr Klemens zastosowała odpowiednie leki i dzięki niej znów się uśmiecham.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Bielsko-Biała"?

Słowackiego 28 lok. 1

Dmowskiego 12/2,3
None
Oświęcimska 60
Przeciszów
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Nr 1 OPTIMA Sp. z o. o.
Wojska Polskiego 4
Tychy
Hospicjum "Pomnik Mastu Oświęcim"
WYSOKIE BRZEGI 4A
Oświęcim