lekarz Jolanta Klemens

Psychiatra

Chodzę do Pani doktor Klemens już od 13 lat. Uważam, że jest bardzo dobrym lekarzem. Przepisuje leki, w sytuacjach, które są konieczne. Pamiętam, że na poczatku nawet dostałam robiony syrop do leków. Dodatkowo polegam na jej zdaniu także w kwestii zdrowia fizycznego. I tutaj też mam jak najlepsze zdanie. Nie ma wciskania niepotrzebnych leków, dodatkowo stosuje też witaminy i minerały. Naprawdę gorąco polecam.

Chodzę do Pani doktor Klemens już od 13 lat.

Wysoka kultura i świetne podejście do pacjenta. Dobra i celna diagnoza, potrafi słuchać i przede wszystkim tłumaczy, co jest bardzo korzystne i potrzebne. Dobór lekarstw idealny, cały czas w kontakcie z pacjentem. Po wielu wizytach w różnych ośrodkach, ten zdecydowanie jest mega profesjonalny.

Bardzo miła, bardzo pomocna, bardzo na TAK. Nigdy nie byłam u lepszego lekarza w ogóle. Jest bardzo uprzejma, umie w prosty sposób przekazać swoją wiedzę, wytłumaczyć pacjentowi specyfikacje choroby oraz dlaczego proponuje takie rozwiązania, a nie inne. POLECAM! Osobiście nie rozumiem opinii „na nie”. Wyglądają jak złośliwe komentarze, które mają mało wspólnego z prawdą, jednocześnie dziwne ze zazwyczaj są wystawione przez ANONIMA. Pozdrawiam!

Pozdrawiam!

Odradzam, odradzam, odradzam. Chcecie sobie narobić kłopotów na całe życie jej wyssanymi z palca diagnozami?

Jest to moim zdaniem najlepsza lekarka - psychiatra w Polsce. Przy tym bardzo subtelna, kompetentna i urocza.

Godna polecenia, profesjonalna, ogromna wiedza i duże doświadczenie. Leczy od dłuższego czasu moją mamę i nie mam żadnych zastrzeżeń.

Ta psychiatrzyna to kolejny "fachowiec". Próbuje faszerować pacjenta bardzo drogimi psychotropami gdzie nie było w ogóle takiej konieczności (inny lekarz chwycił się za głowę i kazał natychmiast odstawić). Przemądrzała, diagnozy wyciąga z rękawa- widocznie woda sodowa uderzyła do główki!

Odradzam zdecydowanie. To że ktoś przychodzi do psychiatry to nie znaczy, że można kogoś traktować protekcjonalnie.

Bardzo miła , kompetentna , dzięki Pani doktor znów mogę normalnie żyć , zanim do niej trafiłam leczyłam się u innych lekarzy ale nie potrafili dobrać mi odpowiednich leków i zamiast pomóc tylko pogarszali mój stan zdrowia , dopiero Pani dr Klemens zastosowała odpowiednie leki i dzięki niej znów się uśmiecham.

W gabinecie pani Klemens przyjela mnie na zastepstwie pani dr Papaj z Olszowki, po jej lekach mialam zespol serotoninowy, rozszerzone zrenice, zaburzenia rownowagi, bezsennosc i straszne pocenie,omamy,zaburzenia widzenia,zaburzenia sluchu,parzenie skory i przelyku, nie wiedzialam co sie ze mna dzieje, mimo tego lekcewazono moje objawy i kazano nadal brac leki, kazdemu wydawalo sie ze wymyslam i to wlasnie sa objawuy mojej choroby,zero pomocy tylko najlepiej wmowic ze to pacjentowi sie wszystko wydaje i ma cos z glowa, zreszta na tym polega ich praca, lekarz powinien miec na PIERWSZYM miejscu dobro pacjenta, pomoc mu!!!