lekarz Jolanta Kobylska

Wspaniała i kompetentna Pani Doktor, która chce i potrafi zrozumieć i fachowo zająć się chorym. Zdecydowanie polecam .

Potwierdzam opinie swoich przedmówców. Nie interesuje się pancjentem, bada na odległość i z wielką łaską. Siedzi na stołku za karę, a ludzie......... jak śmią w ogóle przychodzić na wizytę. Opryskliwa, nie kompetentna.

badanie na odległośc kija bez słowa wyjaśnienia

badanie na odległośc kija bez słowa wyjaśnienia

Podczas wizyty Pani doktor jadla czekolade, wszędzie porozkladane było jedzenie. Pani doktor badała syna podpierając się jedna ręka o biurko! Bez fartucha, za to obwieszona ciężka biżuteria. Nieprzyjemna, prawie się nie odzywala. Niekompetentna, niemiła i bez szacunku do pacjenta. Radzę omijać z daleka.

Bardzo dobry lekarz, jestem zadowolona z metod leczenia i ma dobre podejscie do małych pacjentów.

witam pani dr jest osoba bardzo niekompetentna i niemiła, zadzwoniłam aby prywatnie umowic sie na wizyte z chorym 4-latkiem a p.dr nie miała nawet na tyle uprzejmosci a by normalnie odpowiedziec czy przyjmie moje dziecko - po prostu odłozyla słuchawke. nigdy wiecej do niej nie zadzwonie. kto wogole wystawia te pozytywne opinie. to nie jest lekarz ktory powinien zajmowac sie ludzmi jezeli nie obchodzi go nawet jak bardzo dziecko jest chore tylko po prostu odkłada słuchawke. leczyc zwierzeta to moze ale nie ludzi z takim podejsciem

nigdy wiecej do niej nie zadzwonie.
kto wogole wystawia te pozytywne opinie.
leczyc zwierzeta to moze ale nie ludzi z takim podejsciem

POLECAM.DOBRY PEDIATRA.kompetentna z dobrym podejściem do dzieci.skuteczna

POLECAM.DOBRY PEDIATRA.kompetentna z dobrym podejściem do dzieci.skuteczna