Pani doktor przez 3 lata kontynuowala zabieg umieszczania spirali bez wykonania usg. Doprowadziło to do torbieli i mieśniaka na skutek czego zostały usuniete wszystkie narządy rozrodcze. Przez wiele lat pobiera pieniadze za wizyty prywatne jednoczesnie od lat nie inwestujac w sprzet ktory posiada w gabinecie. Wystarczyło by chociaz skierowanie na usg raz w roku. Ile jest wart w dzisiejszych czasach ginekolog bez usg? Na pewno nie jest wart waszych pieniedzy a co najwazniejsze waszego zdrowia

Bardzo miła Pani. Można się czuć swobodnie. Profesjonalnie podchodzi do pacjentki. Polecam

Najlepszy lekarz w okolicy.Do Pani doktor chodzę od 16 lat i będę nadal jej pacjentką. Szczerze polecam ;-)

kochana i wspaniała :) bardzo życzliwa i pomocna dla wszystkich, a przede wszystkim świetny ginekolog! polecam!

Ocena mówi sama za siebie. Szczerze polecam Panią Kolano. Miła, rzeczowa i konkretna. Wizyty są przyjemnością.

kompetentna, rzeczowa, bardzo mila Pani doktor wyleczyła mnie z moich nawracających dolegliwości