dr n. med. Jolanta Kollar

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Pani Doktor usuneła mi zęba ósemke bardzo fachowo i bezboleśnie . Polecam każdemu .Bardzo miła i sympatyczna Pani Doktor.

Swietny fachowiec z doskonałym podejściem do pacjenta !! Polecam każdemu kto boi się stomatologa.Bardzo empatyczna,miła osoba.

Dr wyrywała mi zęba. Gdyby wytłumaczyła,co ma zamiar zrobić i po co , byłabym spokojniejsza. A tak zestresowana, spięta i zaniepokojona. Bolało. A w nocy nie mogłam spać: stres i schodzące napięcie wymieszane z bólem po wyrywaniu.....

Po prostu świetny fachowiec, godny polecenia, wiem bo wyrywałam nie jednego zęba. Tym razem nawet zastrzyk znieczulający nie bolał.

Gorąco polecam. Byłam na ekstrakcji zęba nic nie bolało, trwało to ok.5minut nawet zastrzyk znieczulający nie bolał. Pani doktor jest świetnym fachowcem

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Łódź"?

JMC Medcyna i Stomatologia
ulica Złotno 34