lekarz Jolanta Korfel-Kieres

Reumatolog, Internista

2,7
2,7

Beznadziejne podejście do pacjenta, Pani doktor uważa się za nie wiadomo kogo i bez żadnych badań wymyśla sobie diagnozę :/ nie polecam, jeśli leczyłabym się u niej dłużej to już bym nie żyła :/ smutne ale prawdziwe

Fachowa, rzetelna...Nie daje złudnych nadziei, ale nie straszy. Leki dobiera skutecznie.

Gdybym nie zmieniła lekarza i nadal chodziła do Pani Kieres prawdopodobnie mój stan pogarszałby się z dnia na dzień. Teraz wiem, że mam tocznia, ale Pani Kieres wykluczyła już na stracie u mnie chorobę autoimmunologiczną i leczyła mnie antybiotykami. Zdecydowanie nie polecam.